Yörük Selim Mahallesi’nde ‘Huzur Toplantısı’ yapıldı

Yörük Selim Mahallesi’nde ‘Huzur Toplantısı’ yapıldı

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü, şehir genelinde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yörük Selim Mahallesi’nde mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile huzur toplantısı düzenleyen Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların taleplerini dinledi.

18 Temmuz 2019 - 18:33

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci, beraberindeki İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Emniyet Şube Müdürleri ile birlikte Yörük Selim Mahallesi Muhtarlığında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Yörükselim Mahalle Muhtarı Akif Neşnat ve mahalle sakinlerinin katıldığı huzur toplantısında, vatandaşlar güvenlik konusunda taleplerini İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'ye iletti. İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Kom ve Uyuşturucu Müdürü,  Asayiş Müdürü, Trafik Müdürü, Tem ve İlçe müdürleri vatandaşları bilgilendirerek sorunları not aldı.

Mahallelerinin huzurlu olduğunu dile getiren Akif Neşnat ve vatandaşlar İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'ye teşekkür etti.

Huzur toplantısında, trafik konuları ve özellikle kazaya sebebiyet veren ışıklandırma ve kavşakların değerlendirilmesi, asayiş olaylarının minimize edilmesi için alınan önlemler, hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarında vatandaş ve polise düşen görevler ile bu konularda vatandaşın ne gibi önlemler alması gerektiği, uyuşturucu kumar ve fuhuş konularında operasyonların devam edeceği, düğünlerde ve kutlamalarda havaya silahla ateş edilmemesi, gürültü yapılmaması, mahallede meydana gelen ve gelmesi muhtemel olayların aydınlatma ve önleme yönünden ele alınması konuları gündeme getirildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siyaset dünyası hareketli bir ayı geride bıraktı
Siyaset dünyası hareketli bir ayı geride bıraktı
Rus Sinemasından 22 Seçkin Örnek
Rus Sinemasından 22 Seçkin Örnek