Yener Atlı’nın “Maraşlı New York’ta Yaşasaydı” Adlı...

Yener Atlı’nın “Maraşlı New York’ta Yaşasaydı” Adlı Kitabı Baskıya Girdi

Gazeteci Yener Atlı’nın “Best of Maraş” adlı kitabından sonra ikinci kitabı olan “Maraşlı New York’ta yaşasaydı” adlı kitabı, baskıya girdi.

09 Nisan 2021 - 12:36

Liman Yayınevinden çıkacak olan kitap, Kahramanmaraş’ın son 10 yıllık süreçteki siyasi, içtimai ve iş dünyası ile alakalı olayları irdeliyor ve Yener Atlı’nın yorumlarıyla tarihe iz bırakıyor.

Dünyada “tarafsızlık” diye bir kavramın olmadığını ve bu sloganvari sözün bir ütopya olduğuna dikkat çeken Yener Atlı, yeni kitaptaki yazıları da taraflı olarak yazdığının altını çizerek, “Otmuyuz ki tarafsız olalım. Herkes gibi gazetecinin de kendi doğruları vardır ve bu doğrultuda bir taraf alır. Bu nedenle 2002 yılından bu yana yayında olan marastimes.com isimli haber portalını da kurarken logo altına “taraflı güncel yayın organı” ibaresini koymuştum. Bu görüşüm doğrultusunda; kendimce doğrunun tarafında olarak yazılarımı kaleme aldım.” diye konuştu.

Gazeteci Yener Atlı’nın yazdığı “Maraşlı New York’ta yaşasaydı” adlı kitap, 23 Nisan’da, seçkin kitapevlerinde ve bazı online satış sitelerinde okurlara sunulacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi 5 Mayıs Ebeler Günü Bilgilendirmesi
KSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi 5 Mayıs Ebeler Günü...
KSÜ Tıp Fakültesi'nden Dünya Astım Günü Bilgilendirmesi
KSÜ Tıp Fakültesi'nden Dünya Astım Günü Bilgilendirmesi