Yedikuyular’da sezon hazırlıkları sürüyor

Yedikuyular’da sezon hazırlıkları sürüyor

Yedikuyular bölgesinde yol genişletme, bedesten ve bungalov ev çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdüğünü belirten İş İnsanı Yunus Kaya, projeyi sezona yetiştirmek için gece gündüz çalışmalarını sürdüklerini söyledi.

11 Aralık 2020 - 16:42

Bedesten ve bungalov evler sayesinde dünya pazarından turist misafir etmeyi hedeflediklerini kaydeden Kaya, “Bölgede eksikliğini bildiğim bir projeydi. Sağ olsun büyükşehir yönetimimiz bu eksikliği hissederek bu imkanı sağladı. Bizlerde müdahil olduk. Projeyi bitirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Kahramanmaraş’a, ülkemize hayırlı olsun. Dünya pazarından turist misafir etmeyi hedefliyoruz inşallah. Malum tüm dünyanın yaşadığı bir salgın süreci var. Bunun olumsuzlukları bizi ciddi manada etkiledi. Ekiplerimiz buna rağmen, soğuk havaya rağmen ekiplerimiz canla başla çalışıyor. Elimizde olmayan nedenlerden kaynaklı bir gecikme yaşanırsa tüm hemşerimizden özür diliyoruz. Önemli bir ilerleme kaydettik. Yağış olsa dahi üzerlerini kapattığımız evlerimizin içinde çalışabiliyoruz” dedi.

Bölgede Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından, yol genişletme, alt yapı ve bedesten inşaatının yanı sıra ağaçlandırma da yapılıyor.

Bölgede çalışan ekipler ise, mola saatlerinde yorgunluklarını çeşitli aktivitelerle geçirmesi renkli görüntülere neden oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Deva Gençlik Sezal’a Emanet
Deva Gençlik Sezal’a Emanet
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu