Reklam
EĞİTİMLİ CAHİLLERİN ELLERİNDE GENÇLİĞİ HEBA ETMEYİN
Büşra Demir

Büşra Demir

EĞİTİMLİ CAHİLLERİN ELLERİNDE GENÇLİĞİ HEBA ETMEYİN

04 Aralık 2018 - 13:17

Eğitimin neresinden tutsak elimizde kalıyor. Eğitim Türküm, Müslümanım, doğruyum çalışkanım demekle olmuyor.

İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı göreve!

Bu ülkenin gençleri Eğitimin en doğrusunu en doğru şekilde almayı hak ediyorlar. Doğru, ahlaklı, dürüst ve erdemli bireyler olarak yetiştirin.

Cennet mekân Necmettin Erbakan hocamızın dediği gibi;

‘’Bir ülkenin asıl gücü; topu, tüfeği yahut tankı değil imanlı ve inançlı gençliğidir.’’

Sizleri bilemem ama ben rahat uyku uyumuyorum.

Çünkü dertliyim. Ülkemin gençleri diri diri fuhuş, alkol, uyuşturucu batağına gömülüyor. Sınıflar fuhuş yuvası ve meyhaneye çevrilmiş. Eğitim yuvalarımız, okullarımızın içi bağlar gazeli.

Bir haftadan beri sosyal medyada gezinen videoya bakarken hiç mi içiniz sızlamadı! Bu ülkenin Bakanı, vekili oy peşinde, Milli Eğitim müdürleri koltuk sevdasında, okullarda ne olmuş ne bitmiş ilgilenmiyorlar, Sayfamda onlarca eğitimci ve bürokratlar var, hepsi de üç maymunu oynuyorlar. Öğretmenin tek derdi ekmeğimden olmayayım, sınıfa girer gözümü yumarım 45 dakika vazifemi yapar çıkarım. Makam mevki koltuk sevdanız yüzünden eğitimli cahiller heba ettiniz bir nesli.

Yazıklar olsun sizlere dilediğiniz binaları dikin, çift yollar yapın, Ay ‘a çıkın, güneşi tutun. Eğitimi çökertip Gençliği öldürüyorsanız sizler sadece cansız varlılara yatırım yapmış oluyorsunuz lütfen putlarınızla övünmeyin. Ülke yanmış bitmiş umurunda olmayan nesiller yetiştiriyorsunuz.

Sayın Başkanım Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanım, Milli Eğitim Bakanım sizlere sesleniyorum, Allah rızası için diyorum. Allahtan başka kimseye yalvarmadım. Sizlerden rica ediyorum, bu kepazeliklere bir dur deyin. Bu ülkedeki çocuklar sizlerin çocukları kadar şanslı değil. Eğitimli cahillerin ellerinde heder etmeyin gençliği.

Dur demeyecekseniz okul tabelalarını kaldırın. Bırakın aileler bildikleri gibi eğitim versinler. En azından çocuklarına evde alkol, fuhuş yapmalarına izin vermezler diye düşünüyorum.

Büşra demir

Nes-li Pak Kadın ve Gençlik Dernek Başkanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar