Reklam
Volkan Konaktan Yeni Albüm Mesajı

Volkan Konaktan Yeni Albüm Mesajı

Aşk şarkılarından sıkça ismini duyuran Volkan Konak, yılbaşı gecesi yavru vatan Kıbrıs’ta bulunan şarkıcılar arasındaydı.

07 Ocak 2019 - 09:59

Aşk şarkılarından sıkça ismini duyuran Volkan Konak, yılbaşı gecesi yavru vatan Kıbrıs’ta bulunan şarkıcılar arasındaydı. Savoy OttomanPalace’da 1500 kişilik salonu tıklım tıklım dolduran Konak, sahne öncesi basın mensupları ile buluştu. Neşeli olduğu görülen şarkıcı yeni çıkacak olan albümünden bahsetti. Kuzeyin oğlu “Bu yıl benim için çok iyi geçti. Yılın son aylarını albüm çalışmama ayırdım.10 şarkılık bir albüm olucak. Single bize yakışmaz, benim karakterime uymaz.2019’un Nisan ayı gibi çıkar” dedi.

Basın mensuplarının " Kıbrıs'ta en çok sahne alan isimlerinin başında geliyorsunuz." demesi üzerine Konak, " Kıbrıs'tan bir ev aldım. Belki ileride bir otelimde olur. Buraları çok seviyorum, halkta beni seviyor." cevabını verdi. 2019 yılı için birde mesaj veren Volkan Konak, " Öncelikle emekçi kardeşlerimin yeni yılını kutlarım. Sevginin  barışın öncü olduğu bir yıl olsun. Kuytu köşelerde insanlar yani aslında hiç bir yerde birbirlerine zarar vermediği bir yıl olsun Büyüklerimin ellerinde, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Herkese sağlık, mutluluk ve aşk dolu bir yıl diliyorum" dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Danıştay’dan Ayasofya Kararı
Danıştay’dan Ayasofya Kararı
Kahramanmaraş’ta Binboğa Yolunda Yapım Çalışması
Kahramanmaraş’ta Binboğa Yolunda Yapım Çalışması