Bugün

Çağlayanceritli Gençler Çiğköfte Gecesinde Buluştu

13 Kasım 2021 - 17:53
Güncelleme: 13 Kasım 2021 - 17:57
Çağlayancerit Gençlik Platformu üyeleri, çiğ köfte etkinliği düzenledi. Çağlayanceritli gençlerin bir araya gelip, tanışıp, kaynaşması amacıyla düzenlenen etkinlikte sıra gecesini andıran türküler söylenerek çiğ köfte ikramı yapıldı.
Büyükşehir Belediyesi konferans salonunda dün gerçekleştirilen etkinlikte, Çağlayancerit Gençlik platformu üyeleri, misafirlerine teşekkür ederek, “Çağlayanceritli gençler ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu tür etkinliklerde bir araya gelip, tanışıp, kaynaşması adına benzer etkinliklerimize devam edeceğiz” ifadelerine yer verdiler.
Program hakkında konuşan Çağlayancerit Gençlik Platformu Başkanı Ümit Şahan, “Bugün burada Çağlayanceritli gençler ve öğrenciler ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ayrıca Gençlerimiz ile  bu tür etkinliklerde bir araya gelip, tanışıp, kaynaşması adına benzer etkinliklerimize devam edeceğiz. Katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum” dedi.
Çağlayancerit Gençlik platformu Derneği Denetleme Kurulu Üyesi Veli Menekşe ise şu değerlendirmelerde bulundu: “Bugün bu salonu dolduran tüm hemşerilerime teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Katılımın bu kadar yüksek olması bizleri memnun etti. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.”