Reklam

Temizlik İşçileri İçin Mevlid Programı Düzenlediler

Kahramanmaraş Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, daha önce hiç yapılmayan bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Öğrenciler, sosyal hayatta hep arka planda kalan temizlik işçileri için Mevlid Programı düzenledi.

Erzurumluoğlu Camiinde Yatsı Namazına müteakip düzenlenen Mevlid programına ilişkin açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Mehmet Kişifli, amaçlarının temizlik işçilerinin topluma sağladıkları katkıya dikkat çekmek olduğunu söyledi.

Kişifli, şunları kaydetti: “Kahramanmaraş Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi Mesleki Tatbikat Kulübü olarak çeşitli etkinlikler yapmaktayız. Bu etkinliklerden bir tanesi de sosyal hayatta belki farkında olmadığımız temizlik işçilerimize münhasır bir Mevlid programı düzenleyelim, dedik. Bu programda amacımız onların yaptıkları işe dikkat çekerek farkındalığını ortaya koymak, onların gündelik hayatımızdaki değerini belirtmek ve onların topluma ne kadar büyük bir katkı sağladığını ortaya koymak için öğrencilerimizle beraber böyle bir program icra ettik. Bu programa katılan herkese teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir