Kim bu dış güçler?

Kahramanmaraş sokaklarında vatandaşlarımıza mikrofon uzatmaya devam ediyoruz. Son yıllarda tartışma konusu olan ‘Dış Güçler Kim?’ sorusunu halka sorduğumuz bu röportajda birbirinden ilgi çekici cevaplar geldi.

Türkiye’nin diğer ülkeler ile olan dış ilişkileri uzun bir süredir sorunlu. Türkiye’nin iyi noktalara gelmesini istemeyen ve Türkiye’nin etkin olmasından, büyümesinden ve güçlenmesinden rahatsız olan diğer ülkeler ‘Dış Güçler’ olarak adlandırılıyor.

Kahramanmaraş sokaklarında vatandaşlarımıza ‘Dış Güçler Kim?’ diye sorduk ve birbirinden ilginç cevaplar aldık. Bunun yanında dış güçlerin ülkemizden ne istediklerini, dış güçlerden kurtulmak için neler yapmamız gerektiğini vatandaşlara sorduk.

Dış güçlerin birden fazla olduğunu vurgulayan vatandaşlarımız, Türkiye’nin son yıllarda yakaladığı ivmenin diğer ülkeleri kıskandırdığını ve bu yüzden ülkemize müdahale ettiklerini ifade etti.

Dış güçlerle mücadele etmek için ise birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan vatandaşlarımız, bu birliğin ve beraberliğin Türkiye’yi ayakta tutacaklarını aktardılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir