Reklam

BU CAMİDE TERAVİH NAMAZI KILINAMIYOR

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi’ne bağlı Sadıklı Mahallesi Yusuflar Camii’nde 4 yıldır imam yok. Mahalle sakinleri imam olmadığı için teravih namazı kılamadıklarını belirttiler.

Mahalleliden alınan bilgilere göre; atanan imamlar yolların bozuk ve bakımsız olması nedeniyle kısa süre sonra tayinini istiyor yahut kaçıyor.

İmamı olmayan Sadıklı Mahallesi’nin halkı, çocuklarının Kur’an-ı Kerim öğrenememesinden, cenazelerinin gecikmeli kaldırılmasından, teravih namazı kılamamalarından şikayetçi. Yetkililerden yol ve imam isteyen mahalleli, caminin yanına imamın ailesiyle yaşayabileceği tam donanımlı bir lojman bulunduğunu ifade ettiler.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Celal yalçıntürk
  7 ay önce
  Ben sadıklı yusuflar mahallesinde ücretli öğretmenlik yapıyordum imam yoktu günde 5 vakit ezanda okuyordum namazda kıldırıyordum cumaları kıldırdım ve Ramazan ayında teravh namazınıda kıldırdım hemde büyük bir zevkle insanlar harika kimseden en ufak incinmedim duruş gösterin gidim hem öğretmenlik yapayım namazda kıldırayım selamlar
 • Celal Yalçıntürk
  1 yıl önce
  Ben yusuflar mahallesinde 2yıl öğretmenlik yaptım insanlar harika çalışmayı severseniz engel yok en küçül bir şekilde incinmedim zevkle görev yaptım aynı zamanda 5vakit camide imamlıkta yaptım o mahallenin insanları harika insanlar

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir