Veysi Kaynakla İlgili CHP’den İlginç İddia

Veysi Kaynakla İlgili CHP’den İlginç İddia

Eski Başbakan Yardımcısı ve eski Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak’ın da bulunduğu Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ilişkin CHP’li Özgür Özel’den ilginç bir iddia geldi.

25 Ocak 2021 - 11:30

CHP Gurup Başkanvekili Özgür Özel, Veysi Kaynak dahil yönetim kurulu üyelerine kredi kartı verildiği ve ödemesinin ise Ziraat Bankası tarafından yapıldığını iddia etti.

Özel “Sayıştay diyor ki Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ‘Kendilerine ödemesi ayrıca banka tarafından karşılanmak üzere kredi kartı tahsil edildiği’ diyor. Hani Ziraat Bankası yönetimine atıyor da ayrıca 3 ayda bir ikramiye veriyorlar mış birde kredi kartı veriyorlarmış. Çektiriyorlarmış banka ödüyormuş, yemek yiyor banka ödüyor, bilet alıyor banka ödüyor. Kim bu arkadaşlar Veysi Kaynak, Eski Başbakan Yardımcısı Veysi bey, Faruk Çelik eski bakan, Mahmut Kaçar eski vekil, Serruh Kaleli, Mehmet Nihat Ömeroğlu, Gülnur Aybet onun dışında benim kim olduğunu bilmediğim 2 arkadaş daha var. Bunlar kendilerine verilen maaşlar yetmezmiş gibi birde ikramiye almışlar. Kredi kartı almışlar, istedikleri gibi harcamışlar. 3 milyon TL’yi banka ödemiş.” 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi
Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi
Gürbüz’den KMBGC’YE Ziyaret
Gürbüz’den KMBGC’YE Ziyaret