Reklam
UYUM Mahalle Buluşmaları-18 Kahramanmaraş

UYUM Mahalle Buluşmaları-18 Kahramanmaraş

08 Ekim 2019 - 18:40

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı ve AKADDER iş birliği ile düzenlenen “Uyum Mahalle Buluşmaları”nın18.si 8 Ekim2019Salı günü Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilecek.

Yerel halk ve yabancıların bir araya geldiği buluşmaya; Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanı Dr. Aydın Keskin Kadıoğlu, Rıdvan Hoca Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Seyfi Pınarbaşı, AKADDER Temsilcisi Zeynep Nurdoğan, Kahramanmaraş İl Göç İdaresi Müdürü Harun Demirkol çok sayıda bürokrat, yerel halk ve yabancı misafirin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Açılış konuşmalarının ardından Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Göç Uzmanı Mustafa Salihpaşaoğlu’nun bilgilendirme sunumu yapacağı etkinlikte, Liyakat Derneği Başkanı Zekeriya el HAMAD’ın başarı hikâyesine de yer verilecek. Programda ayrıca, AKADDER tanıtım sinevizyonu, Mahalle filmi gösterimi, Doğru Bilinen Yanlışlar İnfografiği, Geçici Koruma Kapsamındaki Suriyelilerin Hak ve Yükümlülükleri video gösterimi ve Suriyeli çocuk tarafından şiir dinletisi gerçekleştirilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Benzin ve Motorine Peş Peşe Zam
Benzin ve Motorine Peş Peşe Zam
Türkoğlu’nda serada yılda 30 bin ton domates üretiliyor
Türkoğlu’nda serada yılda 30 bin ton domates üretiliyor