Ünlülerin Ödül Aldığı Törende Harmonic Yılın Biyomedikal...

Ünlülerin Ödül Aldığı Törende Harmonic Yılın Biyomedikal Firması

Diamonds Of Turkey 2021 ödül töreninde Harmonic Group MedicalCo. Yılın en iyi biyomedikal firması seçildi.

19 Mart 2021 - 12:22

Son yılların en prestijli organizasyonu ''Diamonds Of Turkey 2021'',   Özge Ulusoy ve Mert Palavraoğlu sunuculuğunda görkemli bir törenle iş ve sanat dünyasından bir çok ismi ödülle taçlandırdı. Pandemi nedeni ile kısıtlı sayıda konuğun katıldığı organizasyonda iş dünyası da unutulmadı. 1994 yılından beri tıbbi cihaz imalatı, ithalatı ve ihracatı yapan aynı zamanda teknik servis hizmetleri veren HarmonicGroup Biyomedikal Co. dev organizasyonda yılın en iyi biyomedikal firması ödülüne layık görüldü.

Ödülü Harmonic Group  Biyomedikal firması adına alan şirket CEO’su Muhammet Abdulhalioğlu yaptığı açıklamada, “Dünya çok zor zamanlar geçiriyor, yaşadığımız bu salgın döneminde Harmonic Biyomedikal olarak tıbbi cihaz üretiminde, ithalat ve ihracatımızı artırdık. Yaptığımız yatırımlar ile hem istihdam sağladık hem de tıbbi cihazlarımızın yüzde 50 ’lik kısmını yerli olarak üreterek sağlık sektöründe dışa bağımlılığı azaltmayı hedefledik.    Böyle güzel bir gecede 'Diamonds Of Turkey 2021''un bu senede şirketimize ödül vermesi gurur verici. Bu denli büyük bir organizasyonda Harmonic Medikal olarak bizlere bu ödülü layık gören herkese teşekkür ederim. Sağlık çalışanlarımızı ve vatandaşlarımızı daha modern teknolojik cihazlar ile buluşturarak bu alanda yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bu ödülü Harmonic Biyomedical adına almaktan mutluk duyuyorum. Ödülümü sağlık çalışanlarına ithaf ediyorum“

Programda Cengiz Kurtoğlu, Emel Müftüoğlu, Norm Ender, Tuğçe Kandemir, Irmak Arıcı, Ece Umay, Selçuk Balcı, Cansu Eylül Taş, Turgay Tanülkü, Savaş Özdemir, Ayşen Birgör gibi başarılı sanatçıları ile iş dünyasının  bir araya geldiği  ve ödülle taçlandırıldığı  törende renkli dakikalar yaşandı.

Kısıtlı sayıda davetlinin katılımıyla maske ve sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleşen ''Diamonds Of Turkey 2021'' ödülleri; Doğukan Cihantimur, Selim Dolu ve Emrecan Diktepe’nin ev sahipliğinde özlenen şık ve unutulmaz bir törenle sona ererek yılın moral, motivasyon kaynağı oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta 1 ayda 57 şüpheli tutuklandı
Kahramanmaraş’ta 1 ayda 57 şüpheli tutuklandı
Kahramanmaraş’ta oto çekicisi beton direğe ok gibi saplandı: 1 ölü
Kahramanmaraş’ta oto çekicisi beton direğe ok gibi saplandı: 1...