Ünal Ateş’ten Açıklama “İnsanların Pazar Yerlerinden Arta...

Ünal Ateş’ten Açıklama “İnsanların Pazar Yerlerinden Arta Kalanları Toplamasını İstemiyoruz”

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş sosyal medyada yayınlanan görüntüleri paylaşarak “2021 yılında ülkemizde insanların akşam Saat altıdan sonra pazar yerlerinde artakalan meyve sebzeleri toplamasını istemiyoruz çöplükten bir şeyler aramalarını istemiyoruz. “dedi.

19 Ocak 2021 - 12:49

CHP’li Ünal Ateş, uzun zamandır Türkiye’nin en önemli sorununun ekonomi olduğuna dikkat çekti.

Ateş açıklamasında “Uzun bir süreden beri ülkemizin en önemli sorunu olan ekonomik sıkıntılar ve vatandaşın geçim derdi ile ilgili tüm yetkilileri uyarıp bu konuda çare ve çözüm bulmalarını istiyoruz maalesef 2021 Türkiye sinde olmaması gereken durumlara ve görüntülere şahit oluyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu şahit olduğunuz görüntüleri kamuoyu ile paylaşarak yetkililerin bu konuya daha duyarlı olmasını sağlamaya çalışıyoruz 2021 yılında ülkemizde insanların akşam Saat altıdan sonra pazar yerlerinde artakalan meyve sebzeleri toplamasını istemiyoruz çöplükten bir şeyler aramalarını istemiyoruz. “dedi.

YALAN DİYORLAR

Ünal Ateş Pazar sonlarında kalanları toplayanların varlığının iktidar tarafından kabul görmediğine değinerek “Fakat Gel gör ki bunları paylaştığınız zaman iktidar partisinin yetkilileri her zaman olduğu gibi her şeye yalan diyorlar inkar ediyorlar ama onlar istedikleri kadar inkar etsinler onlar yok böyle değil deyince yoksulluk. Yok olmuyor onlar yok böyle bir şey yok deyince insanların karnı doymuyor.  Sayın genel başkanımızın ve genel merkezimizin paylaştığı bir takım görüntüleri kendi Twitter hesabından paylaşan Kahramanmaraş milletvekili Sayın Ahmet Özdemir bunlar yalan demiş. Şimdi hem o paylaşılan görseller hem de diğer elimizdeki mevcut videoları sizinle paylaşmak istiyorum. Ne buradan sayın Ahmet Özdemir'in cevaplanmasını istiyorum. Eğer bunlara da yalan diyorsan seninle gel sayın vekil bir akşam üstü kimseye haber vermeden bir semt pazarına gidelim oradaki manzaraya birlikte şahit olalım var mısın?

Sizin inkar etmeniz hiçbir şey değiştirmiyor bu ülkede maalesef yokluk ve yoksulluk her geçen gün artıyor bunun ile ilgili gerekli önlemler alınmazsa gelecek günler halkımız için gerçekten Kara Günler olacak. “dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mahalle halkı mezarlıklarına bakım yapılmasını istedi
Mahalle halkı mezarlıklarına bakım yapılmasını istedi
Yeni aldığı motosikletini ilk taksitini ödeyemeden çaldırdı
Yeni aldığı motosikletini ilk taksitini ödeyemeden çaldırdı