TOKİ Kahramanmaraş’ta Yüzde 10 Peşinatla Ofis, İşyeri...

TOKİ Kahramanmaraş’ta Yüzde 10 Peşinatla Ofis, İşyeri Satıyor

TOKİ Başkanlığı'nın işyeri satış kampanyası için başvurular başladı. Kurum 19 farklı şehirde satılık işyeri ve ofis satışı gerçekleştirilecek. Ofis ve iş yerlerinin satıldığı şehirlerden biri de Kahramanmaraş olarak ifade edildi.

04 Şubat 2021 - 10:18

 Kurum tarafından yapılacak satışlarda çok özel fırsatlar sunuluyor. Çok uzun vade olanağı sağlayan TOKİ Başkanlığı bunun yanında düşük peşinat imkanı sunuyor.

Kurum önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği ihale kapsamında işyeri ve ofis satışı gerçekleştirecek. Vatandaşların 16 ve 17 Şubat tarihine kadar başvurularını yapabilecekleri ihale ile işyeri alma hakkı elde edenler, özel ödeme seçeneklerinden faydalanacaklar. 

19 ŞEHİRDE İŞYERİ SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

İşyeri satışları için yayımladığı duyurusunda kurumların satışların 19 farklı şehirde bulunan projelerden yapılacağını duyurdu. 

Adana, Isparta, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Siirt, Van, Ankara, Ardahan, Gaziantep, Karabük, Kayseri, Malatya, Balıkesir, Rize, Uşak, Niğde, Aksaray ve Sakarya şehirlerinde satışa sunulan toplam işyeri sayısı ise 57 olarak açıklandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dulkadiroğlu’nda Sosyal Tesisler Bir Bir Tamamlanıyor
Dulkadiroğlu’nda Sosyal Tesisler Bir Bir Tamamlanıyor
KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Ablasyon Tedavisi ile Türkiye’nin Dört Bir Yanına Şifa Dağıtıyor
KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Ablasyon Tedavisi ile Türkiye’nin...