Tescilli Kahramanmaraş Biberi Bağcıoğlu İle İstanbul’da!

Tescilli Kahramanmaraş Biberi Bağcıoğlu İle İstanbul’da!

Bağcıoğlu Baharat 2. Şubesini Fabrika Satış Mağazası olarak Bağcılar/Mahmutbey’de açtı.

14 Nisan 2021 - 14:03

Muhteşem bir törenle müşteri kabulüne başlayan Bağcıoğlu Baharat’ın açılış törenine Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı ve İstanbul’da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekleri Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Bir Kahramanmaraş markası olan Bağcıoğlu Baharat İSTOÇ’tan sonra 2. Şubesini Bağcılar/Mahmutbey’de açtı. Kahramanmaraş’ta 7.000 metrekare kapalı alanda üretim yapan Bağcıoğlu Baharat tüm Ülkeye hızlı dağıtım ağı ile ürünlerini pazarlamasını gerçekleştiriyor. 

Binlerce ürün çeşidi ile 1.000 metrekarelik yeni mağazasında tüm İstanbulluların hizmetine açılan ve bünyesinde Kahramanmaraş Yöresel Ürünlerini, Meşhur Tarhanasını ve Hakiki Kahramanmaraş Dondurmasını  bulunduran Bağcıoğlu Baharatın kurdelesi Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı ve İstanbul’da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekleri Temsilcileri tarafından kesildi. 

Burada bir açıklama yapan Bağcıoğlu Baharat Yönetim Kurulu Başkanı Resul Bağcı, Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Bağcılar Belediye Başkanımız Sayın Lokman Çağırıcı’ya, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcılarına, Bağcılar AK Parti ilçe başkanı Rüstem Tüysüz Beye, Bağcılar AK Parti ilçe başkan yardımcılarına, Bağcılar Belediyesi Ruhsat Müdürü Hasan Çobanoğlu’na, Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED) Başkanı Uğur Yinanç Beye, AFŞİNDER Dernek Başkanı Ahmet Ardıç Beye, Elbistan Dernek Başkanı Latif Erdoğan Beye, Arıtaş Dernek Başkanı Fatma Dağlı Atak Hanımefendiye, Alkayaoğlu Dernek Başkanı Hasan Yıldız Beye, Dostsiad Dernek Başkanı Erol Kıraç Beye Katılım sağlayanlara, çelenk gönderenlere, iş ortaklarımıza gelemeyen tüm gönül dostlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz dedi. Bağcıoğlu Baharat İstanbul’da ikincis şubesi Mahmutbey’de 1.000 metrekare kapalı alanda hizmet verecek” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yakalanınca gazetecilere, “Çekçek baba çek iyi çek madalya vericiler” dedi
Yakalanınca gazetecilere, “Çekçek baba çek iyi çek madalya...
Çocukların Türk Bayrağı sevgisi gururlandırdı
Çocukların Türk Bayrağı sevgisi gururlandırdı