Reklam
Terazi Etiketi Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Terazi Etiketi Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Alış veriş yapılan yerlerde, kilo ile satın alınan ürünlerde terazi etiketi kullanılmaktadır. Termal baskı yöntemi ile yazılan teraziler için üretilmiştir. Baskılı ya da baskısız olan çeşitleri mevcuttur. Firma logonuzun ya da isminiz yer aldığı terazi etiketlerini tercih edebileceğiniz gibi, düz olanlarını da seçebilmeniz mümkündür. Etikette ürünün adı, kilogram fiyatı, tartıda ne kadar bir ağırlık oluşturduğu ve toplam miktar yazmaktadır. Böylelikle aldığınız ürünün toplam tutarını öğrenebili

26 Mart 2020 - 20:22

Alış veriş yapılan yerlerde, kilo ile satın alınan ürünlerde terazi etiketi kullanılmaktadır.  Termal baskı yöntemi ile yazılan teraziler için üretilmiştir. Baskılı ya da baskısız olan çeşitleri mevcuttur. Firma logonuzun ya da isminiz yer aldığı terazi etiketlerini tercih edebileceğiniz gibi, düz olanlarını da seçebilmeniz mümkündür. Etikette ürünün adı, kilogram fiyatı, tartıda ne kadar bir ağırlık oluşturduğu ve toplam miktar yazmaktadır. Böylelikle aldığınız ürünün toplam tutarını öğrenebilirsiniz.

Genellikle market, kasap, manav ve şarküterilerde sıklıkla rastlanan terazi etiketleri farklı boyutta ve özellikte üretilirler. Renkli olanları da vardır. Standart ölçüsü 40 mm X 58 mm ebatlarına sahiptir. Rulolar halinde satılır. Suya dayanıklı olarak üretilirler. Üzerine baskı uygulanabilir.

Terazi Etiketi Kolaylıkları

Yoğun ve hızlı çalışılması gerekilen alış veriş yerlerinde terazi etiketi kullanmak işlemlere hız kazandırmaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından bu önemli bir durumdur. Rulolar genellikle 500 sarımdan oluşmaktadır ve bu da 500 kişinin alacağı üründe kolaylık sağlaması demektir. Kişiler aldıkları ürünlerle ilgili bütün bilgileri bu etiketlerin üzerinde görebilme şanslarına sahiptirler. Toplu alım yapıldığında, firma için maliyeti oldukça ucuzdur. https://www.arabulgelsin.com/termal-etiketler-pmk13 terazi etiketleri sizleri bekliyor.

 

 

 

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İngiltere Başbakanı Boris Johnson Hastaneye Kaldırıldı
İngiltere Başbakanı Boris Johnson Hastaneye Kaldırıldı
Sağlık Bakanlığı Ücretsiz Maske Dağıtıyor
Sağlık Bakanlığı Ücretsiz Maske Dağıtıyor