Reklam

Tek Taş

Dünyadaki en değerli taşın tek olarak bir yüzükte var edilmesi, hediye edilen kişinin çok özel olduğuna dair bir semboldür diye düşünülebilir.

22 Ağustos 2020 - 20:04

 Tek taş yüzük talep edilirken incelenen nokta sadece dış görünüşü olmamalıdır. Karatı, kesimi, berraklığı gibi önemli kriterleri de göz önünde bulundurulur. Pırlanta tektaş yüzük dışında safir, zümrüt, swarowski taşlarından da yüzük tasarlanabilir.

Tek Taş Nasıl Seçilir?

Yüzük seçerken zevklerimiz ilk kriterlerdendir. Klasik model ya da modern modelleri tercih ediliyor olabilir ve buna göre bir model seçilir. Diğer kriter ise gösterişli ya da sade yüzük tasarımlardan hangisinin bize daha çok hitap ettiğine karar vermektir. Bunların yanı sıra parmak şekline göre seçim yapılmalıdır. Uzun parmaklara sahip isek daha küçük taşlı yüzükler, kalın parmaklara göre ise daha kalın büyük taşlı yüzükler tercih edilmelidir. Tek taş yüzük alırken ürünün sertifikasının olması gereklidir. Herhangi bir tadilat durumunda yardımcı bir belgedir ve taşın değerini kanıtlaması anlamında önemlidir.Tek taş yüzük modellerini https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-yuzukler sayfasından bulabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dudak Dolgusu ile Daha Dolgun Dudaklar
Dudak Dolgusu ile Daha Dolgun Dudaklar
Dermapen Mucizesi İle Selülit Tedavisinde Devrim
Dermapen Mucizesi İle Selülit Tedavisinde Devrim