Reklam
Taciz olayına karışan anestezi teknikeri Pazarcık’ta mı...

Taciz olayına karışan anestezi teknikeri Pazarcık'ta mı görevlendirildi

06 Eylül 2019 - 17:43 - Güncelleme: 06 Eylül 2019 - 17:50

Kahramanmaraş’ta son günlerde sosyal medya ve haber ağlarında gündeme bomba gibi düşen Elbistan Devlet Hastanesi’nde narkozlu hastaya taciz olayının ardından flaş bir iddia daha deprem etkisi yarattı.

Elbistan Devlet Hastanesi yönetimince yapılan açıklamada soruşturmanın selameti için görevden uzaklaştırıldığı ifade edilen anestezi teknikerinin Pazarcık Devlet Hastanesi’nde göreve başladığı iddia edildi.

umhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’un sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmasıyla bir anda Kahramanmaraş gündemine oturan taciz olayıyla ilgi son yaşananlar kamuoyunun vicdanını sızlattı.

lbistan Devlet Hastanesi'nde ameliyattan çıkan narkozlu kadının taciz edilmesinde olaya karıştığı iddia edilen anestezi teknikerinin önce Afşin’de görevlendirme yapıldığı ancak Afşin’de görevlendirilmenin istenmemesi nedeniyle Pazarcık Devlet Hastanesi’nde görevlendirildiği öne sürüldü.

Kahramanmaraş’ta çok ciddi tepki toplayan anestezi teknikerinin görevlendirme yazısının Pazarcık Devlet Hastanesi’ne ulaştığı; ancak göreve henüz başlamadığı iddia edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimi
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimi
 Kahramanmaraş’ta trafikte drone denetimleri başlıyor
Kahramanmaraş’ta trafikte drone denetimleri başlıyor