Supradyn nedir? Supradyn tablet hakkında yorumlar

Supradyn nedir? Supradyn tablet hakkında yorumlar

Supradyn, bir çeşit vitamin ve mineral takviyesi için kullanılan tablettir. Supradyn ilaç değildir ve iyileştirici bir etkiye sahip değildir.

30 Aralık 2020 - 14:47

Supradyn, bir çeşit vitamin ve mineral takviyesi için kullanılan tablettir. Supradyn ilaç değildir ve iyileştirici bir etkiye sahip değildir.

Supradyn ne işe yarar, Supradyn fiyatı ne kadar sorularının yanıtını detaylardan öğrenebilirsiniz. Supradyn vitamin takviyesi olarak en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Supradyn gıda takviyesi tabletleri farklı isimlerle, farklı özelliklerde ve fiyatlarda satışa sunulduğundan, hangi Supradyn ürününü aldığınızdan emin olmanız gerekir.  Supradyn tablet çeşitleri nelerdir? Supradyn energy tablet çeşitlerine bakıldığında genel itibari ile enerji veren ve sizin günlük yaşamdaki yorgunluğunuzu azaltan etki sağlayacak ürünler sunulmaktadır. Supradyn son yıllarda en çok tercih edilen türleri içinde; Supradyn Energy Focus, Supradyn Energy Focus (ginsengli), Supradyn All Day 30, Supradyn Energy Fast Action ve Supradyn All Day Efervesan 15 Tablet.

Supradyn tablet fiyatları satış sitelerine göre farklılık göstermekle beraber genel olarak 24 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Supradyn enerji veren vitamin takviyesi ürün çeşitlerinin fiyatlarını sıralamak gerekirse;

  Supradyn Energy Focus (Ginsengli): ₺50,94

  Supradyn All Day 30 Tablet: ₺35,90

   Supradyn Energy Fast Action: ₺29,00

  Supradyn Energy Fast Action( Susuz): ₺24,00

  Supradyn All Day Efervesan 15 Tablet: ₺24,00


   Supradyn yan etkileri nelerdir?

  Supradyn tablet içinde insan yaşamına zararlı bir madde olmasa da bazı vücutlardaki hassasiyet nedeniyle alerjik etki ortaya çıkabilmektedir. En çok görülen yan etkilerden bazıları;  kaşıntı, kızarıklık, böbrek ağrısıdır.

  Siz de Supradyn tablet kullanımı öncesinde ve sonrasında hekiminizle irtibat halinde olmalısınız.  Supradyn ne işe yarar?  Supradyn tablet, özellikle yoğun çalışma ortamında olanların, gün içindeki yorgunluğunu ve sönüklüğünü ortadan kaldırmak için enerji veren, eksik gıdaların bünyeye yüklenmesi işlevini görür. Böylece Supradyn sayesinde daha enerjik olursunuz ve daha geç yorulursunuz. Supradyn tablet hakkında kullanıcı yorumları Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmediği için merdiven altı üretimi piyasada çok bulunan gıda takviyesi.

  Reklamı yapılan tüm takviye ürünlerine şüphe ile yaklaşınız.  Efervesan tablet şeklinde satılanından uzak durulması gereken ilaç. "ramazan paketi" diye promosyonlusundan ben aldım siz almayın. efervesan portakal tadının baygınlık vermesi bir yana tabletin içinde suda çözünmeyen şeyler de var. suda çözünmeyen kısmı su bardağının kenarlarına yıvış yıvış sıvanıyor. Ayağım kırıldığı için haftalardır bunu içiyordum. hem iyi beslenemediğim hem de ayağım daha hızlı iyileşir ümidiyle (kalsiyum filan var). Efendim haftalardır her gün içmeme rağmen, ilk soğukta direk soğuk algınlığına bağlı nezle, grip başladı. lan daha ilk soğukta! daha ay ekim. Diyeceğim o ki, burada hastalığı önlüyor, yok bağışıklığı geliştiriyor vs. diyen arkadaşlar var. bakın, kalbinizi kırarım. Pharmaton buna 5 basar. çöp. sakın paranızı kaptırmayın çünkü hiçbir etkisini görmeyeceksiniz. Tamamı plasebo etkisi. İlaçtan kozmetik ürüne dönüşmüş haptır. otomobiller için bor katkılı dalgalar neyse bu da insan için olanıdır. Tansiyonumu tavan yaptıran garip ilaç. Hastanelik etti diyebilirim. Çok eminim bundan. Daha önce de bir kere içmiş hastanelik olmuştum. Tansiyon görebildiğim en yüksek noktadaydı. Bir doktorun dediğine göre aç karna alınınca kilo aldıran, tok karna alınca ise tokluk hissi vererek bir süre sonra zayıflatan, seneler önceki tecrübeme göre aç karna alınınca mide bulantısı da yapan takviye besin. 40 gün boyunca her gün bir adet aldım. 41.gün öyle bir grip oldum ki 4 gündür geçmiyor. öyle büyük bir soğuk ta yemedim izmir burası havalar daha soğumadı bile.yani bu kadar düzenli kullanıma biraz daha dirençli olmayı isterdim. normalde 2 günde atlatıyorum Ne zaman bundan içsem bünyemde libidonun tavan yapmasını sağlayan hap. vitamin mitamin diye bizi mi yiyosunuz? 2010 yılında fiyatı 6 tl civarı iken çıldırmış bir şekilde fiyatı yükselmiş vitamin. Reklamlarında son gördüğüme göre 45 tl. bu da 6 yılda yüzde 750 civarı bir zam demektir. Bunun nedeni nedir? amacı nedir? N bir mantıktır? hadi diyelim ki dolar bu süreçte yüzde 100'e yakın arttı ve firma olarak bunu yansıttın. geri kalanı nedir? Konu özeti devlet bu konuda duyarsız ve tutarsız olmaya başladıkça ilaç firmaları da bizi fena yiyor.. Eskiden ilaç statüsünde, Sağlık Bakanlığı onayıyla piyasaya verilmekteyken, şu anda gıda takviyesi olarak Tarım Bakanlığı onayıyla piyasaya verilmektedir. fiyat farkı bu iki bakanlığın ve türün fiyatlandırma politikalarından kaynaklanmaktadır. Düzensiz yemek yemekten dolayı şiddetli baş dönmelerimi çözmesi için alıp bir halta yaramadığını anladığım takviyemsi şey. Ayrıca her suppradyn yazısını görünce aklıma all day all night gelir.


  YORUMLAR

  • 0 Yorum
  Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
  Dulkadiroğlu’nun Doğal Güzellikleri Ön Plana Çıkıyor
  Dulkadiroğlu’nun Doğal Güzellikleri Ön Plana Çıkıyor
  Kahramanmaraş’ta tekstil fabrikasında yangın çıktı
  Kahramanmaraş’ta tekstil fabrikasında yangın çıktı