Reklam

Soundbar

Soundbar , ince uzun silindirik biçimli dahili hoparlörü bulunan tek parçadan olşan harici bir hoparlördür. Yeni nesil cihaz olan soundbar özellikle TV altına yerleştirmeye uygundur. Hoparlörlerin çok yer kaplamasından rahatsız iseniz güçlü ses çıkışı verebilen ve birçok cihazla uyumlu çalışan soundarı tercih edebilirisiniz. Bir alıcı ve hoparlör karmaşası yaşatmadan çok daha iyi ses çıkışı alabilmenizi sağlar.

23 Ağustos 2020 - 21:41

Soundbar , ince uzun silindirik biçimli dahili hoparlörü bulunan tek parçadan olşan harici bir hoparlördür. Yeni nesil cihaz olan  soundbar özellikle TV altına yerleştirmeye uygundur. Hoparlörlerin çok yer kaplamasından rahatsız iseniz güçlü ses çıkışı verebilen ve birçok cihazla uyumlu çalışan soundarı tercih edebilirisiniz.  Bir alıcı ve hoparlör karmaşası yaşatmadan çok daha iyi ses çıkışı alabilmenizi sağlar.

Yeni Nesil Cihaz Soundbar

Soundbar modelleri bağlantı şekline göre kablolu ya da kablosuz olarak ikiye ayrılır. Kablolu modeli doğrudan bir kablo ile bağlıdır. HDMI bağlantısı ile çoğunlukla bağlanır. Soundabar kullanıcıların ihtiyacına göre şekillenir. Ne için aldığı önemlidir. Yüksek seslş müzik dinlemek isteyen aktif subwoofer  modellerini tercih etmelidir. Soundabarların bazıları duvara asılabilir bazıları ünite üzerine yerleştirilerek kullanabilirsiniz. İnce yapısı zaten  sayesinde fazla yer kaplamayan soundbarlar sinema ortamını yaşamak isteyenler için ideal bir seçimdir. Müzik ,film ,oyun için tasarlanmış bu ürünler beklentilerinize cevap verir. Ev sinema sitemlerine göre kurlumu kolaydır. Tv’ye ya da ses kaynağına tek bir analog ya da optik bir kabloyla bağlanır. Tv kumandası ile yönetilme özelliği ikinci bir kumanda kullanmanızı gerektirmez. Kablosuz bağlantının ne gibi bir özelliği var diye bir soru aklınıza gelebilir. Kablosuz olma özelliği ile başka cihazlarla eşleşebilir bu cihazları ses kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Bu bağlantılar ile akıllı telefon, tablet cihazların ses gönderimini sağlar. 2 yıl garantisi olan soundarları  taksit avantajı ve uygun fiyatlarla https://www.desibela.com/soundbar adresinden satın alabilirisniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cebeloğlu, “Güvenliğin ve huzuru temininde muhtarlarımızın çok büyük katkısı var”
Cebeloğlu, “Güvenliğin ve huzuru temininde muhtarlarımızın...
Afşin’de Koronavirüs Nedeniyle 2 Milyon Liralık Ceza
Afşin’de Koronavirüs Nedeniyle 2 Milyon Liralık Ceza