Reklam
Şok iddia! Eski Başbakan Yardımcısı Takım Alacak

Şok iddia! Eski Başbakan Yardımcısı Takım Alacak

65. dönem Türkiye Cumhuriyeti Hükûmeti'nde Başbakan Yardımcısı olarak görev alan Veysi Kaynak'ın Kahramanmaraşspor’a talip olduğu belirtildi.

18 Eylül 2020 - 17:38

Son Dakika Haberine göre, Marastasporgazetesi’nin haberine göre, 2020-2021 sezonunda 2.Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor'a Veysi Kaynak'ın talip olduğu takımı devir almak istediği gelen duyumlar arasında yer alıyor.

Son 6 sezonda kulüp başkanlığını Fatih Mehmet Ceyhan'ın yaptığı Kahramanmaraşspor'a,  65. dönem Türkiye Cumhuriyeti  Hükûmeti'nde Başbakan Yardımcısı olarak görev alan Veysi Kaynak'ın talip olduğu belirtildi.


Veysi Kaynak kimdir?

Veysi Kaynak,1 Ocak 1962 Kahramanmaraş doğumlu, Avukat, siyasetçi ve eski Başbakan Yardımcısı.

 Binali Yıldırım tarafından 24 Mayıs 2016 tarihinde kurulan 65. Türkiye Hükûmeti'nde Başbakan yardımcısı olarak yer almadan önce Kaynak, Adalet Bakanı yardımcılığı yapmıştır. Ayrıca 2007 Türkiye genel seçimleri, Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş milletvekili olarak meclise girmiştir.

 2007 Türkiye genel seçimlerinde AK Parti milletvekili olarak meclise girmeden önce Belediye Başkan Yardımcılığı, Encümen Başkanlığı, Bütçe Komisyon Başkanlığı, Belediye Başkanvekilliği ve Kahraman Belediye Başkanlığı görevlerini sürdürmüştür. 2011 ve 2015 yılları arasında Adalet Bakanı Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Ayrıca Özel Sektörde Yönetim Kurulu Başkanvekilliği ve Türkiye - Bahreyn Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanlığı yaptı

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cebeloğlu, “Güvenliğin ve huzuru temininde muhtarlarımızın çok büyük katkısı var”
Cebeloğlu, “Güvenliğin ve huzuru temininde muhtarlarımızın...
Afşin’de Koronavirüs Nedeniyle 2 Milyon Liralık Ceza
Afşin’de Koronavirüs Nedeniyle 2 Milyon Liralık Ceza