Reklam
Sadece döviz kurları üzerinden ekonomiyi değerlendirenler samimi...

Sadece döviz kurları üzerinden ekonomiyi değerlendirenler samimi değilsiniz

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Berat Albayrak’a desteğini açıklayarak “Ekonomik göstergelere bakmadan sadece döviz kurları üzerinden Türkiye ekonomisini değerlendirip ellerini ovuşturan ve istifa çağrıları yapanlar, samimi değilsiniz" dedi.

07 Ağustos 2020 - 09:03

Mahir Ünal, kurdaki sert yükselişin ardından sosyal medyadaki istifa çağrılarına tepki göstererek konuyla ilgili açıklama yaptı.Twitter'dan açıklama yapan Ünal "Ekonomik göstergelere bakmadan sadece döviz kurları üzerinden Türkiye ekonomisini değerlendirip ellerini ovuşturan ve istifa çağrıları yapanlar, samimi değilsiniz. Türkiye’nin önü açıktır. #BeratAlbayrakınYanındayız" ifadelerini kullandı.
 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mahr tekerk
  1 ay önce
  Tamam ozaman zam yapma iğneden ipliğe dışa bağımlıyız.yarın zamlar gelmeye başlar.kendi maaşlarınıza okkalı zamlar yaparsınız .işçi memur açından ölüyor.
 • Taş
  1 ay önce
  Nereden bakacaz ekonomiye işimiz dövizle sayın vekil. Bizim işimiz dövizle dönüyor aldığımız her parça mal dövizle geliyor. Biz hayatı sizin gibi rahat yaşaamıyoruz. Vatandaşı kendiniz gibi bir eli yağda bir eli balda etrafında bi sürü şakşakçıyla yaşıyor zannediyorsunuz heralde. Yaptığımız her iş külliyen zarar oldu artık. Nerden bakacakmışız ekonomiye güldürmeyin bizi nolur. Açıklama yaparken biraz şeffaf ve cesur olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobili kullanan amcasıymış
Otomobili kullanan amcasıymış
“19 Eylül Gaziler Günü” Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
“19 Eylül Gaziler Günü” Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı