Reklam
Saadet Partisi’nden Açıklama “İktidara Serbest Bize Yasak”

Saadet Partisi’nden Açıklama “İktidara Serbest Bize Yasak”

Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Zor yaptığı açıklamada 81 ilde düzenlenen fikir duvarı çalışmasını kendilerinin de Kahramanmaraş’ta gerçekleştirmek istedikleri belirtildi.

19 Eylül 2020 - 09:22

Koronavirüs nedeniyle bu etkinliğe izin verilmediğini söyleyen Ahmet Zor, iktidar partisinin gençlik kolları çalışmalarını çok da kolaylıkla, virüs olmasına rağmen etkilenmeden yapabildiğini kaydetti.

Ahmet Zor açıklamasında “Saadet Partisi Gençlik kolları Genel Merkezinin 81 ilde düzenlemiş olduğu fikir duvarı çalışmasını biz de Kahramanmaraş’ta gerçekleştirmek istedik. Bu anlamda Kahramanmaraş Valiliğine vermiş olduğumuz bilgilendirme yazısına verilen cevap tarafımıza bugün itibari ile ulaştı. Covid 19 salgını dolayısıyla ve virüsün her geçen gün arttığı gerekçesiyle çalışmamız uygun görülmemiştir. Nitekim iktidar partisinin gençlik kolları çalışmalarını çok da kolaylıkla, virüs olmasına rağmen etkilenmeden yapabiliyor. Buyurun iktidar partisi gençlik kolları sırasıyla çalışmalarını 17/09/2020 günü, 13/09/2020 günü ve 09/09/2020 günü rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar ve şehrimizin on bir ilçesinde bizim talebimiz gibi açık havada çalışmalarını gerçekleştirebiliyorlar. Tüm bu çalışmalar Saadet Partisine yasak iktidar partisine çok da uygun, virüs onlara hiç uğramıyor. Ülkemizin demokratik ve hukuk devleti olması gereği ile yapılan bu ikili ayrımın ve hukuksuz davranışın tamamıyla karşısındayız ve kınıyoruz. “ dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta Aranan 103 Kişi Yakalandı
Kahramanmaraş'ta Aranan 103 Kişi Yakalandı
Sokak Modasının Trendleri Bershka Montlar ile Yakalayın
Sokak Modasının Trendleri Bershka Montlar ile Yakalayın