Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Zor’dan Şehit Ailelerine Taziye...

Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Zor'dan Şehit Ailelerine Taziye Ziyareti

Saadet Partisi İl Başkanı Av. Ahmet ZOR geçtiğimiz günlerde Bitlis'te meydana gelen helikopter kazasında Şehit olan hemşehrimiz Hartlap mahallesinden Bakım Astsubay Başçavuş Mehmet Demir ve aynı kazada şehit olan Afşinli hemşehrimiz Topçu Astsubay Üstçavuş Nazmi Yılmaz'ın taziyelerine katıldı.

08 Mart 2021 - 18:26

Başkan Zor, ziyaret sonrası şu açıklamalarda bulundu:

Şehitlerimize önce Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabrı cemil niyaz ediyorum.  Aziz milletimiz başı sağ olsun. İnşallah ülkemize bir daha şehit haberi gelmez. Son olmasını ümit ediyorum. Kahraman ordumuz Türk Silahlı Kuvvetleri ülkemizin dört bir yanında ve yurtdışında çok zorlu şartlar altında verilen vazifeleri yerine getirme gayretinde olduğunu hepimiz biliyoruz. Allah ordumuza ve tüm güvenlik güçlerimize kolaylıklar versin.

“İtibar Kadar Güvenlikten de Tasarruf Olmaz”

Bu zorlu şartlar altında görev yapan askerlerimizin kullanmış olduğu silah, araç, gereç, helikopter, uçak vb. herşeyin günümüz şartlarına uygun olması gerektiğine inanıyorum. Kamuoyunda da bilindiği üzere uçak, helikopter ve araç kazalarında askerlerimizin şehit olduğunu üzülerek öğreniyoruz. İtibardan tasarruf olmadığı gibi güvenlikte de tasarruf olmaz. Silahlı  kuvvetlerimizin kullanmış olduğu tüm malzemelerin bir an evvel araştırılarak tedbir alınmasının çok doğru bir karar olacağını düşünüyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu
SANKO Park AVM, Çocuklara Yönelik Ödüllü Yarışma Düzenledi
SANKO Park AVM, Çocuklara Yönelik Ödüllü Yarışma Düzenledi