Öğrencilerden Doğan İnci’ye Anlamlı Ziyaret

Öğrencilerden Doğan İnci’ye Anlamlı Ziyaret

Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Özel Kipaş İlköğretim okulu 3-A sınıfı öğrencileri İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'yi Makamında ziyaret edip çicek takdim ettiler. Ziyarete Özel Kipaş İlkokul Yönetici Mehmet Işık, Sınıf öğretmeni Ayben Akdoğan ve öğrenciler katıldı.

10 Nisan 2019 - 16:23

Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Özel Kipaş İlköğretim okulu 3-A sınıfı öğrencileri  İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'yi Makamında ziyaret edip çicek takdim ettiler. Ziyarete Özel Kipaş İlkokul Yönetici Mehmet Işık, Sınıf öğretmeni Ayben Akdoğan  ve öğrenciler katıldı.

İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, makamında kabul ettiği öğrencilere hediyeler verdi ve onlara ikramda bulunarak tek tek sohbet etti.

İlkokul müdürü Mehmet Işık, anlamlı günde polis teşkilatını ziyaret ederek her zaman polislerin yanında olduklarını belirtilirken, il Emniyet Müdürü Doğan İnci, ziyaretten memnuniyetini ifade etti ve öğrencilere başarılar diledi.Daha sonra öğrenciler polis şapkası takıp selam verdi. Toplu fotoğraflar çekildi. Ziyarete yunus polisleri ve toplum destekli polisler de katıldı. Öğrenciler Yunus motorları ve "Alo Ede" ile de fotoğraf çektirdi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karadeniz’in türküleri senfoniyle buluştu!
Karadeniz’in türküleri senfoniyle buluştu!
Bel Ağrınızın Geçmesini Günlerce Beklemeyin
Bel Ağrınızın Geçmesini Günlerce Beklemeyin