Nurhak Doğayı Seviyor

Nurhak Doğayı Seviyor

Nurhak Belediyesi öncülüğünde Hakan coşkun Nurhak dağı dağcılık ve doğa sporları kulübünün ve Nurhak doğal hayatı koruma ve kültür derneğinin katkılarıyla HER EVE İKİ FİDAN projesi kapsamında etkinlik yapılarak fidan dağıtımı gerçekleştirildi.

13 Nisan 2019 - 12:24

Nurhak Belediyesi öncülüğünde Hakan coşkun Nurhak dağı dağcılık ve doğa sporları kulübünün ve Nurhak doğal hayatı koruma ve kültür derneğinin katkılarıyla "Her eve iki fidan" projesi kapsamında etkinlik yapılarak fidan dağıtımı gerçekleştirildi. 

    

Etkinlik kapsamında Nurhak Belediyesi Kültür Merkezinde doğanın ve çevrenin korunmasına dair sivil toplum kuruluşları ve bu alanda duyarlılık gösteren bilirkişiler tarafından bilgilendirmeler yapıldı. 
Belediye Başkanımız İlhami Bozan “Karşılıksız veren tek canlı doğadır. Bu yüzden doğaya sahip çıkıp korumalıyız.” dedi. Hakan coşkun Nurhak dağı dağcılık ve doğa sporları kulübünün ve Nurhak doğal hayatı koruma ve kültür derneğine ve katılımcılara teşekkür etti.   
Etkinlik kapsamında halk türküleri söylendi, halaylar çekildi ve toprakla buluşturulmak üzere halka altıbin çam fidan dağıtıldı.

 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Afşin belediye meclisinden barış pınarı harekâtına tam destek!
Afşin belediye meclisinden barış pınarı harekâtına tam destek!
Başkan Güven'den İşten Çıkartılan Taşeron İşçilere Destek
Başkan Güven'den İşten Çıkartılan Taşeron İşçilere Destek