Reklam
Natural biberon serisiyle emzirme hissi

Natural biberon serisiyle emzirme hissi

Emzik ve biberon kategorisinde lider marka olan Wee Baby, yeni ürün grubu Natural Biberon Serisiyle bebeklere doğal beslenme hissi sunuyor.

22 Ağustos 2019 - 20:37

Emzik ve biberon kategorisinde lider marka olan Wee Baby, yeni ürün grubu Natural Biberon Serisiyle bebeklere doğal beslenme hissi sunuyor.

Bebeğin gelişiminde en önemli rolü üstlenen anne sütü, bebeğin ihtiyacı olan tüm protein, mineral ve vitaminlere sahip olmasıyla bir mucize özelliği taşıyor. Emzirmenin yanı sıra bazı dönemlerde anneler sütünü sağarak bebeklerini biberonla beslemeyi de tercih edebiliyorlar.  Biberon emziklerinin bebeklerin anne memesinden emme hissini veriyor olmaları aileler açısından bir tercih sebebi oluyor. Wee Baby’nin yeni ürün grubu arasında yer alan Natural Biberon Serisi, geniş tabanlı, esnek ve yumuşak biberon emziğinin anne memesine benzeyen yapısıyla bebeklere doğal beslenme hissi sunuyor.

Emzirme ve biberon ile beslenmeyi birleştiriyor

Cam ve PP olarak iki farklı çeşidi bulunan Natural Seri; yumuşak ve esnek, doğal beslenme hissi veren geniş emziği ve geliştirilmiş antikolik özelliği ile öne çıkıyor. Biberon emziği anne memesine benzeyen yapısı sayesinde bebeklerin anne memesinden besleniyormuş gibi Natural biberon emziklerinden beslenebilmesine olanak tanıyor. Natural biberonların emziklerine antikolik özelliği kazandıran özel hava sistemi, havanın beslenme sırasında bebeğin midesine değil biberona girmesini sağlayarak bebekte kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini önlüyor. Geniş ağızlı biberon tasarımı, biberonun kolay boşaltılıp doldurulmasına ve temizlenmesine yardımcı oluyor. İnce ve ergonomik biberon şişesi kolay kavranabiliyor. BPA içermeyen sağlıklı polipropilen (PP) malzemeden üretilen Natural PP Biberonun ise iki farklı deseni 250 ml ve 150 ml seçenekleriyle sunuluyor. Natural biberonların ısıya dayanıklı cam seçenekleri de mevcut.

Wee Baby Hakkında:

1986 yılında kurulan Burda Bebek diş kaşıyıcısı ve biberon çeşitleriyle sektöre giriş yapmış, zaman içerisinde ürün portföyünü geliştirmiştir. 1998 yılına kadar Türkiye’de yerli olarak ürettiği ürünleriyle bebek ve annelerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek A.Ş. uluslararası kalite standartlarının ve gelişen teknolojinin getirdiği şartlara uygun üretim ve hizmet sürecine geçmiştir. Aynı dönemde firma portföye yeni ürünler eklenerek bugün pazar lideri olan Wee Baby markası yaratılmıştır. Wee Baby markalı ürünlerin büyük çoğunluğu özel olarak geliştirilmiş modern makine parkuru ile yerli olarak uluslararası kalite standartlarında üretilmekte ve tüm üretiminde FDA onaylı hammaddeler kullanılmaktadır. Bunun yanında çevreye duyarlı üretim prensibini benimseyen Burda Bebek A.S. Türkiye’de kendi kategorisinde ilk TSE belgesi alan yerli firma olmayı başarmıştır. Burda Bebek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, Sedex ve BRC HCP sertifikalarıyla Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde en büyük anne bebek ürünleri üreticisidir. 33 yıldır annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek bünyesine sektörün önemli markalarından Mycey’i de dahil etmiştir. Burda Bebek bugün Türkiye’de Wee Baby markası altında; Annelere Özel Ürünler, Beslenme ürünleri, Biberonlar, Emzikler, Yardımcı ürünler ve Bakım ürünlerinden oluşan 400’ün üzerinde ürününü, 30 binin üzerinde satış noktasında tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında üretilen Wee Baby ürünleri aynı zamanda 25’in üzerinde ülkeye de ihraç edilmektedir.

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta Üniversiteye Memur Alımı
Kahramanmaraş'ta Üniversiteye Memur Alımı
Biber Tartışması Yeniden Başladı
Biber Tartışması Yeniden Başladı