Reklam
Mustafa Dizibüyük Gençlik Gelişim Hareketi Dernegi İl Başkanı...

Mustafa Dizibüyük Gençlik Gelişim Hareketi Dernegi İl Başkanı Oldu

Dulakdiroğlu ilçesi eski bagımsız belediye başkan adayı mustafa dizibüyük gençlik gelişim derneği kahramanmaraş il başkanı olarak atandı.

20 Eylül 2020 - 15:30

Geçmiş dönemlerde bir çok stk ve vakıflarda başkanlık görevi yapan ve son olarakta 31 mart 2019 yerel seçimlerde Dulkadiroğlu ilçesi bağımsız belediye başkan adayı olan halkın sevilen iş adamı ve siyasetçi kimliği ile tanınan Mustafa Dizibüyük Geçnlik Gelişim Hareketi Derneği il başkanlığına getirildi.

Başkan dizibüyük yapmış olduğu açıklamada gelişimin ancak gençlikle ve teknoloji ile olacağını vurguladı. Derneğin kuruluş amacı Gençlerin kişisel ve toplumsal gelişmelerinde gönüllü katılımları ile yardımcı olmak ve onların resmi akademik ve ya mesleki eğitimlerini tamalayıcı nitelikte olup öncelikli olarak gönüllü ve gençlik çalışma organizasyonlarını sağlayıp planlanmış projeler sunmaktır.

Gençlerimizin daha iyi bir gelecekte yaşaması için neler yapabileceğimiz hakkında projeler oluşturacak ve bu anlamda gençlerin bilinçlemesi ve gelecege daha sağlam adımlar atabilmesi için bu vakfın il başkanı olduğunu açıkladı.

Şu an elinde bulunan projeleri bir an evvel  ile hızlı bir şekilde hayata geçirecek ve gençlerle büyük işler başaracağını açıkladı .

Bu anlamda derneğimize  gönül verecek tüm gençlerimizi davet ediyorum açıklamasında bulundu .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta Aranan 103 Kişi Yakalandı
Kahramanmaraş'ta Aranan 103 Kişi Yakalandı
Kahramanmaraş'ta Torbacı Operasyonu: 4 Gözaltı
Kahramanmaraş'ta Torbacı Operasyonu: 4 Gözaltı