Reklam
Meclis’te ’gerekçe’ gerginliği! Ali Öztunç tehdit...

Meclis'te 'gerekçe' gerginliği! Ali Öztunç tehdit edildiğini söyledi

TBMM Genel Kurulu'nda CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ile AK Parti milletvekili Recep Özel arasında gerginlik yaşandı. Tehdit edildiğini söyleyen Öztunç, "Bu mesele TBMM'de kapanmıştır ama şahsi olarak kapanmayacaktır. Ben Maraşlıyım, Elbistanlıyım" dedi.

24 Mayıs 2019 - 12:26

TBMM Genel Kurulu'nda CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ile AK Parti milletvekili Recep Özel arasında gerginlik yaşandı. Tehdit edildiğini söyleyen Öztunç, "Bu mesele TBMM'de kapanmıştır ama şahsi olarak kapanmayacaktır. Ben Maraşlıyım, Elbistanlıyım" dedi. 

TBMM Genel Kurulu'nda, YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine ilişkin açıklanan gerekçeli karar, tartışmaya yol açtı. AK Parti'li ve CHP'li milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı.

CHP’nin önergesi üzerine görüşmeler sürerken, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ile AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel arasında sözlü tartışma yaşandı.

Görüşmeler sırasında söz alan Ali Öztunç, AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel’in şahsına yönelik ‘Seni buraya gömerim’ dediğini belirterek “Bu mesele TBMM’de kapanmıştır ama şahsi olarak kapanmayacaktır. Ben Maraşlıyım, Elbistanlıyım” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hayrettin Güngör “Hemşerilerimiz Koronavirüs Konusunda son derece bilinçli ve duyarlı”
Hayrettin Güngör “Hemşerilerimiz Koronavirüs Konusunda son...
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimi
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimi