MasterChef’in Yapımcısı İrem Kanan “Kahramanmaraş Anısını...

MasterChef’in Yapımcısı İrem Kanan “Kahramanmaraş Anısını Anlattı”

TV8 ekranlarında yayınlanan uzun soluklu yarışma programı MasterChef'te final heyecanı her geçen gün artıyor. Son bölümde beyaz önlük giymeye hak kazanan Serhat, Barbaros, Özgül ve Emir şampiyon olmak için yarışıyor.

22 Aralık 2020 - 11:00

MasterChef Programı'nın Yapımcısı İrem Kanan, programın başarısının ve bu kadar çok izleyici kitlesine ulaşmasındaki sırrın samimiyet olduğunu söyledi. Kanan, "Şeflerimizin birer öğretmen gibi olduğunu düşünüyorum. Yarışmacılarımız da esasında öğrenci. Mehmet Şef biraz daha sert ama babacan, Danilo Şef biraz daha samimi, eğlenceli bir kişiliği var. Somer Şef, denge arada. Böyle bir okul olduğumuzu düşünüyoruz" diye konuştu .

Programı hazırlarken sosyal sorumlulukla ilgili yayınlar yapmaları gerektiğini de düşündüklerini ifade eden Kanan, özellikle koruyucu aile konusunda farkındalık yaratan programa ilişkin şunları söyledi: "Bir insanın hayatının değişmesine vesile olabilirsek biz ondan çok mutlu oluyoruz. Sosyal hizmetler kurumuna gitmiştik. Koruyucu aile bilgilendirmesiyle ilgili bir program yapmıştık. İlgili bakanlığın, programdan sonra koruyucu aile konusunda çok büyük bir geri dönüş aldığını öğrendik. Bu etkileşimi görünce çok sevindik. Kahramanmaraş'a gitmiştik. Havaalanına birisi geldi ve 'Ben koruyucu aileyim. Sizin yayınınızdan sonra öyle bir geri dönüşüm oldu ki Kahramanmaraş'ta.' dedi. Bunu duyduğumuz zaman esasında birçok şeyden daha kıymetli oluyor bizim için." Kanan, aşevinde yaptıkları programın da sosyal sorumluluk anlamında önemli bir yayın olduğunu aktardı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yakalanınca gazetecilere, “Çekçek baba çek iyi çek madalya vericiler” dedi
Yakalanınca gazetecilere, “Çekçek baba çek iyi çek madalya...
Çocukların Türk Bayrağı sevgisi gururlandırdı
Çocukların Türk Bayrağı sevgisi gururlandırdı