Bu Şarkı Burada Bitmez


Şunu baştan sabırsızlıkla ve gururla söylemem gerekiyor, Emperyalist büyük şeytan ABD ve gayri meşru çocuğu Siyonist İsrail işgal devletinin sonu Allahın izniyle çok gecikmeden bizim ellerimizle olacaktır.

  Abdülhamit Han’dan sonra sekteye uğrayan İslam medeniyet geleneği Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tekrar yükselişe geçmiştir. Bunu durdurmaya ya da geriye döndürmeye Allahtan başka hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.

   Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim ve Kanuni Sultan Süleyman’dan sonra, Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığınızla uyuyan devi uyandırdınız. Artık Dev dimdik ayaktadır.

   Rahmetli Erbakan’ın çok zor şartlarda başlattığı sefer ve zaferler, şimdi Recep Tayyip Erdoğan’ın “Barış pınarları” ile akmaya devam ediyor. Artık bu çeşmenin suyunu kesemeyeceklerdir.

  Bu güne kadar birçok yenilgiyi tattırdığımız ABD hala bize yenilmeye devam ederken kendi çöküşünü de hızlandırmış durumdadır. ABD özellikle son on beş yılda ülkemize karşı defalarca kaybetmiştir ve kaybetmeye de devam etmektedir. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

1-1974 Kıbrıs zaferi ile ilk dersini verdiğimiz ABD,

2- 2003 1 Mart teskeresinin reddiyle topraklarımızdan gerisin geriye kıçının üstüne geri gönderdiğimiz ABD,

3- Fırat kalkanı ile büyük oyununu bozduğumuz ABD,

4-Zeytin dalı harekâtı ile başını döndürdüğümüz ABD,

5-15 Temmuz işgal girişimini kafasına geçirdiğimiz ABD,

6-Kıbrıs ve Doğu Akdeniz kuşatmasını yardığımız ABD,

7-S-400 savunma sistemi ile sindirim sistemi bozulan ABD,

8- “Barış Pınarları Harekâtı” ile dengesini kaydırdığımız ABD,

Bundan sonra;

9-Afganistan’dan çıkışın bizim elimizle olacak,                                    10-Irak’tan çıkışın bizim elimizle olacak,

11- En üst düzeyde birinizin kafanıza çuvalı biz geçireceğiz,

12-Kudüs ve mescidi aksanın fethi er yâda geç size ve müttefiklerinize karşı bizim ellerimizle olacak.

 “Barış Pınarları” ile elde edilecek zaferden sonra özlemini çektiğimiz asıl o büyük zafer de çok yakındır Allahın izniyle. Fakat o büyük zaferin belli şartları var. Bu konuda ülke ve millet olarak hepimiz imtihandayız.

  Bu film burada bitmeyecek. Bu güne kadar senaryosunu pentagonda yazıp Müslüman coğrafyada, kuklalarınızla birlikte oynağınız filmin sonuna geldik. Artık sizin bu senaryonuza tüyü bozuk başkanınız bile inanmıyor. Biz neden buradayız diyor. Afganistan, Irak ve Suriye’den paralı satılmış conilerinizi bir an evvel çekmezseniz Orta Doğu size mezar olacaktır.

   Artık bu senaryoları biz yazacağız, siz kuklalarınızla nasıl oynarsınız bilemeyiz, bildiğimiz tek şey var ki artık cesaretiniz varsa karşımıza siz çıkın ya da defolup gidin. Ama her halükarda sizin yakanızı bırakmayacağız.

  Biz vekâleten değil asaleten savaşan askerlerinizle savaşmak istiyoruz. Sizin askerlerinize çuval geçireceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

    Bu gün bize düşman etmeye çalıştığınız Müslüman Kürt kardeşlerimizle aramızı hiçbir zaman açamayacaksınız. Çünkü bizler et ve tırnak gibiyiz, hangisine dokunsanız acıyı ve tatlıyı birlikte tadarlar. PKK/PYD/YPG Ermeni ve Yahudi dönmesi uşaklarınızı tamamen bu bölgeden sildikten sonra sıra size ve gayri meşru çocuğunuz Terör devletine gelecektir. O günler çok uzak değil sabrediyoruz. Kudüs ve Mescidi Aksa hür olmadan bu bölgeye barışın ve huzurun gelmeyeceğini çok iyi biliyoruz.

  Bu bölgede Türkleri ve Kürtleri hiç bir zaman birbirine düşüremeyeceksiniz.

  Kudüs’ün ve Mescidi Aksa’nın özgürlüğü Müslüman TÜRKÜRT ordularının öncülüğünde, Filistinli ve Gazze’li kardeşlerimizin destekleriyle gerçekleşecektir.

   KÜRTÜRK ya da TÜRKÜRT nasıl yazarsanız yazın aynı okunan, birlikte yazılabilen dünyadaki tek iki Müslüman kavim ve ayrılmaz ikilidir. Bunu ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

   Selahaddin-i Eyyub-İ, Şeyh Sait ve Said-i Nursi nasıl bizimde dedelerimiz ve değerlerimiz ise onların şu anki Müslüman olan torunları da bizim kardeşlerimiz ve değerlerimizdir. Değerlerimizi değersizleştiremeyeceksiniz. Sonunuz şu an birbirinize düşürmeye çalıştığınız bu kavimlerin elleriyle olacaktır. Anlayacağınız bu şarkı burada bitmeyecek, daha sizinle TEL AVİV sokaklarında dans edeceğiz.