Reklam
Kumarcılara Polis Baskını

Kumarcılara Polis Baskını

Polis Ekipleri Kahramanmaraş'ta iki ayrı umuma açık işyerinde kumara suçüstü yaptı. Onlarca kahvehaneye ve umuma açık yere baskın yapan polis ekipleri, Kural dışı hareket eden işyerlerine de tutanak tanzim etti.

17 Kasım 2019 - 21:51

 Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri Kumarla Mücadele kapsamında Kahvehanelere ve okey salonlarına nefes aldırmıyor. İl merkezinde bulunan umuma açık adresleri takibe alan polis ekipleri, iki ayrı iş yerinde kumar olayına suçüstü yaparken, çok sayıda iş yerine Kural ihlali yapmaktan tutanak tanzim etti.

 Kumara yönelik takip yapan Ekipler, merkez Yusuflar Mahallesinde bir kahvehanede kumara suçüstü yaptı. Masa üzerinde bulunan iskambil kâğıtlarına ve paraya el koyan polis, kumar oynayan şahısları yakalayarak cezai ve İdari işlem yaptı. Kahvehane işletmecisi Ali G.'ye kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan adli işlem başlatıldı.

Malik Ejder Mahallesinde Bir Okey Salonunu takibe alan polis,  iş yeri alt katında bir masada suçüstü kumar yakaladı. İskambil kağıtlarına ve masa üzerindeki paraya el koyan polis, kumar oynayan şahısları yakalayarak cezai ve İdari işlem yaptı. İşletme sahibi Fatih G'ye ise kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan adli işlem başlatıldı. Her iki olayda ele geçirilen kumara konu 980 TL'ye el konuldu.

İş yerlerinin kapanması ve mühürlenmesi işlemi başlatıldı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meteoroloji’den Kahramanmaraş’a Uyarı Sağanak Geliyor!
Meteoroloji’den Kahramanmaraş’a Uyarı Sağanak Geliyor!
Açılışını Emine Erdoğan’ın Yaptığı Kuruluş Yola Kahramanmaraş’tan Çıkacak
Açılışını Emine Erdoğan’ın Yaptığı Kuruluş Yola...