Reklam
Kemal Kılıçdaroğlu Video Konferansla Kahramanmaraş’a...

Kemal Kılıçdaroğlu Video Konferansla Kahramanmaraş’a Bağlandı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’ta apartman görevlilerine video konferans ile bağlanarak “Örgütlenmeniz kadar değerli bir şey yoktur. Büyük ölçüde haklarınızın ihlal edildiğini biliyorum. Size yasaların sağladığı güvencelerin verilmediğini de biliyorum. Bunun mücadelesini yapmak için örgütlenmeniz lazım” ifadelerini kullandı.

21 Mayıs 2020 - 13:53

Kemal Kılıçdaroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecindeki video konferans görüşmelerine apartman görevlileriyle devam etti.

Konut-İş Sendikası Genel Başkanı Alican Kayhan ile Ankara, Bursa, İstanbul, Sivas, Uşak, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Erzurum ve Rize'den apartman görevlilerinin katıldığı toplantıda Kılıçdaroğlu'na, genel başkan yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Veli Ağbaba eşlik etti. Görüşmede, apartman görevlilerinin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kılıçdaroğlu, çözüm önerilerini anlattı.

Apartman görevlilerine örgütlenmeleri çağrısında bulunan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

"Örgütlenmeniz kadar değerli bir şey yoktur. Büyük ölçüde haklarınızın ihlal edildiğini biliyorum. Size yasaların sağladığı güvencelerin verilmediğini de biliyorum. Bunun mücadelesini yapmak için örgütlenmeniz lazım. Biz sizin hakkınızı her ortamda savunuyoruz. Bu konuda bir broşür hazırladık. Burada sizin haklarınız yazılı, hangi haklara sahip olduğunuz yazılı. Tabii hakka sahip olmak ayrı ama bir de fiilen içinde çalışılacak ortam da ayrı” dedi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkoğlu’nda serada yılda 30 bin ton domates üretiliyor
Türkoğlu’nda serada yılda 30 bin ton domates üretiliyor
Yalçın Özalp’in O Kitabı Tarih Kültür ve Turizm Platformu tarafından bastırılacak
Yalçın Özalp’in O Kitabı Tarih Kültür ve Turizm Platformu...