Kahramanmaraşlı şehit Yenigül’ün çocuğu Haşim’e doğum...

Kahramanmaraşlı şehit Yenigül'ün çocuğu Haşim’e doğum günü sürprizi

3 Eylül 2016 tarihinde Hakkari Çukurca dağ başı tepe üst bölgesinde şehit olan P. Uzm. Çvş. Haşim Yenigül'ün oğlu Haşim’in dördüncü yaş günü kutlandı.

21 Şubat 2021 - 22:30

3 Eylül 2016 tarihinde Hakkari Çukurca dağ başı tepe üst bölgesinde şehit olan P. Uzm. Çvş. Haşim Yenigül'ün şahadetinden 6 ay sonra 21 Şubat 2017 tarihinde dünyaya gelip şehidin ismi verilen evladı Haşim'in 4’ncü yaş gününü kutlandı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen programa Kahramanmaraş Şube başkanı Yunus Karaman, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Eşi Leyla Güngör, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Semerci ve dernek yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Aynı zamanda derneğin yönetim kurulu üyesi, şehidin eşi Leyla Yenigül, Dernek başkanı Yunus Karaman'a, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Eşi Leyla Güngör’e İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Semerci'ye böyle bir günde kendilerini yalnız bırakmadıkları ve şehitlerimizin emanetine sahip çıkıp unutmadıkları için  teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sarıyıldız, “100’ün üzerinde meslektaşımız bu salgına yenik düştü”
Sarıyıldız, “100’ün üzerinde meslektaşımız bu salgına...
Kahramanmaraş’ta Şubat ayında 54 maganda yakalandı
Kahramanmaraş’ta Şubat ayında 54 maganda yakalandı