Reklam
Kahramanmaraşlı Genç Kız Sırra Kadem Bastı

Kahramanmaraşlı Genç Kız Sırra Kadem Bastı

Geçtiğimiz Yıl Kız Yetiştirme yurdunda kalan Hatice Kardeşyoran’dan 3 aydır haber alınamıyor.

08 Ağustos 2020 - 14:51 - Güncelleme: 08 Ağustos 2020 - 20:24

Daha önce Yetiştirme Yurdunda talihsiz olaylar yaşadığını ayağının kırıldığını top oynama gibi bahanelerin yapıldığını dile getiren Acılı anne Hürü Kardeşyoran Kızları Hatice’nin çok hareketli ve sevgi dolu olduğunu ifade ederken bazı arkadaşlar tarafından ise kullanıldığını ve son zamanlarda madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklara bulaştığını ifade etti.Anne Hürü Kardeşyoran kızı hakkında şu ifadeleri kullandı; Kızım 15 Yaşında. Geçen sene Kahramanmaraş yetiştirme yurduna verildi. Yurtta ayağı kırıldı. Yurttaki yetkililerden, kimisi top oynarken, kimisi merdivenden düştü, kimiside yurttan kaçarken ayağının kırıldığını söylediler. Kızım kötü arkadaş kurbanı ve madde bağımlısı kendisinden 3 aydan beri haber alamıyorum.

 Polise kayıp olduğunu söyledim, polisler merak etmeyin biz buluruz dediler ama aradan üç ay geçti hala kızımdan haber alamıyorum” dedi. Kızının yaşının çok küçük olduğunu söyleyen anne, kızının yaşamından da endişe ettiğini, kızım yaşıyorsa ne olur bulunsun ve tedavi ettirilsin dedi. Devlet büyüklerimden yardım beklediğini sözlerine ekledi.

Ayrıca Hatice Kardeşyoran'ın daha öncede kaybolduğu ve Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin genç kızı bularak aileye teslim edildiği öğrenilirken benzer kaybolma olaylarının daha öncede olduğu ifade ediliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“19 Eylül Gaziler Günü” Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
“19 Eylül Gaziler Günü” Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
Nurhak’ta Cerenler, Gps Ve Drone İle Korunuyor
Nurhak’ta Cerenler, Gps Ve Drone İle Korunuyor