Reklam
Kahramanmaraşlı Genç Gazetecinin Yüz Numaralı Adam Kitabı...

Kahramanmaraşlı Genç Gazetecinin Yüz Numaralı Adam Kitabı Çıktı!

Kahramanmaraşlı genç gazeteci Ali Keklik’in ilk kitabı “Yüz Numaralı Adam” çıktı.

15 Temmuz 2020 - 15:57

Maraş Fısıltı ve Filmle Gez haber sitelerinin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali Keklik’in ilk deneme kitabı yüznumaralı adam çıktı.

Kitap hakkında

Bazı derin güçler onları allayıp pullayıp bizlere kahraman gibi pazarlıyorlar. Yolda yürüyemeyen kişiler başımıza yönetici yapılabiliniyor.

Peki, kim bu insanlar, hiç düşündünüz mü?

Yüznumaralı adam’da insanoğlunun gerçek yüzü gözler önüne seriliyor… Kitap siparişi için link: https://www.arkaraf.com/yuz-numarali-adam

Ali Keklik kimdir?

1992 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 2012 yılında Ömer Halis Demir Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında Niğde’de bir yerel gazetede köşe yazarlığı yaptı. Eskişehir Anadolu üniversitesi Sosyoloji bölümü 4. Sınıf öğrencisidir. Profesyonel gazeteciliğe 2012 yılında kentin yerel kanalında başladı. Çeşitli gazetelerde, haber sitelerinde muhabirlik, editörlük, köşe yazarlığı ve yöneticilik yaptı. Bir süre İhlas Haber Ajansında muhabirlik yaptı. KABÖDER tarafından yılın gazetecisi ödülüne layık görüldü. 2017 yılında marasfisilti.com haber sitesini ve Maraş Fısıltı gazetesini kurdu ve ardından 2019 yılında filmlegez.com haber sitesini kurdu. Bu kuruluşlarda hâlen yöneticilik yapmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobili kullanan amcasıymış
Otomobili kullanan amcasıymış
“19 Eylül Gaziler Günü” Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
“19 Eylül Gaziler Günü” Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı