Reklam
Kahramanmaraşlı Babanın Kızına En Acı Mektubu

Kahramanmaraşlı Babanın Kızına En Acı Mektubu

Saadet Partisi Andırın eski ilçe başkanı Kürşat Arslantaş, geçtiğimiz hafta vefat eden hidrosefali hastası kızı Aybüke Arslantaş’ın ardından duygusal bir mektup yazdı.

21 Şubat 2020 - 23:53 - Güncelleme: 22 Şubat 2020 - 00:14

Saadet Partisi Andırın eski ilçe başkanı Kürşat Arslantaş, geçtiğimiz hafta vefat eden hidrosefali  hastası kızı Aybüke Arslantaş’ın ardından duygusal bir mektup yazdı.

“Senden sonraki hayatı sorma bana kızım, çünkü senden sonra yaşamayı bıraktım” cümleleriyse söze başlayan Kürşat Arslantaş, Aybüke’nin vefatının 7’nci günü olduğunu anımsattı.

Kızının odasına girdiğinde onu göremeyince ağladığını yazan Kürşat Aslantaş şöyle devam ediyor: “Senin odana giremiyorum, kapını açınca karşıma çıkacak baba diye boynuma sarılacaksın diye kapıyı aralıyorum ama seni göremeyince oturup ağlıyorum. Senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum. Bana bu dünyada cehennem sensizlikmiş kızım kıyamet kopması senin beni bırakıp bu dünyadan gitmenmiş. Acını hep sol yanımda taşıdığımda anladım. Bu acı beni hep yarım bırakacak. Beni öldürmeyecek belki ama umutlarımı öldürecek bunu anladım. “

PRENSESİM ZEYTİN GÖZLÜ AYBÜKEM

Kızına olan sevgi ve bağlılığını anlattığı yazıda okuyanları da duygulandıran Kürşat Arslantaş, dünyadaki en büyük acıyı kızını kaybetmek yaşadığını duygu dolu yazısında dizelere aktarıyor.

 

Arslantaş “ Prensesim zeytin gözlüm aşkım Aybükem, hayatım da çok mutluluk yaşattın bana, bu dünyadan giderken de dünyadaki en büyük acıyı yaşatıyorsun sen o kara toprak da yatarken ben ev de rahat uyurmuyum sanıyorsun. Sen gidince ben eskisi gibi gülmüyor, eskisi gibi kızmıyorum ne geceler bitiyor, sabah oluyor ne günler geçiyor her gün geliyorum mezarına seni sarıp sarmalamak istiyorum gözyaşlarım sel olup akıyor toprağına. Çok zormuş be kızım sensizlik, bir türlü de alışamadım gözlerimin yaşıda kurumuyor. Kardeşin Emine “baba Aybüke nereye gitti” deyince boğazım düğümleniyor gözlerim doluyor. Sadece melek oldu diye biliyorum çok zormuş be kuzum sensizlik, en çokta bana takılmanı beni kıskanmanı özledim. Biliyorum artık bir meleksin bu dünyada çektiğin acıları rabbim sana öteki dünyada çektirmesin ben sadece kızımı yavrumu kaybetmedim. Dünyadaki tutunduğum dalımdın, yaşama sebebimdin, sol yanımdaki atan kalbimdin. Aldığım nefesimdin seninle beraber kendimi, benliğimi, umutlarımı hayallerimi kaybettim. Seni seviyorum aşkım seni seviyorum bir tanem, seni seviyorum zeytin gözlüm, seni seviyorum Aybükem “ ifadeleri ile kızına olan hasret ve özlemini anlatıyor. 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Celil Topal
  4 ay önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah geride ka*** ailesinin başı sağolsun. Allah hiç kimseye evlat acısı vermesin. Canım hemserim sizlere sabırlar versin inşallah. Mersin
 • fehmi
  4 ay önce
  :(
 • bahri serçe
  4 ay önce
  Çok duygu***dım... Kız çocukları babaya daha düşkün olurlar... Çok üzüldüm. allah kimseye evlat acısı göstermesin
 • Ali sezer
  4 ay önce
  Rabbim en güzelini bilir. Sabrını versin. Allah rahmet eyleye şükür ve sabır dileyelim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erkenez Çayı Zehir Saçıyor
Erkenez Çayı Zehir Saçıyor
Kahramanmaraş’ta otomobil takla attı: Yaralılar Var
Kahramanmaraş’ta otomobil takla attı: Yaralılar Var