Reklam
Kahramanmaraş’taki Tüm Okullar İçin Çalışma Başlatıldı

Kahramanmaraş'taki Tüm Okullar İçin Çalışma Başlatıldı

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Bakanlığın bir uygulaması olduğunu ifade ederek, hafta başından itibaren 11 ilçede tüm okullar da dezenfekte çalışması başlatıldığını açıkladı.

11 Mart 2020 - 13:26 - Güncelleme: 11 Mart 2020 - 15:09

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Bakanlığın bir uygulaması olduğunu ifade ederek, hafta başından itibaren 11 ilçede tüm okullar da dezenfekte çalışması başlatıldığını açıkladı. Kahramanmaraş'ta bir kurul kurduklarını anlatan Yılmaz, bu virüsü en az etki ile atlatacaklarını söyledi. 

KURUL KURULDU

Konuya ilişkin gazetecilere açıklama yapan Yılmaz: “Hem yerel de hem de bizim kendi imkanlarımızla taşradaki okullar dahil her yerde dezenfekte çalışmaları başlatıldı. Allah’a şükür şuan herhangi bir sorun yok. Bununla ilgili şuan bir kurul kurduk ve kurul gün gün, saat saat, dakika dakika nerede hani çalışmalar yapıldı eksik varmı bunlarla ilgileniyor. İnşallah hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadan bu süreci atlatacağız. Çalışmalarımız yoğun ve ciddi bir şekilde devam ediyor. “dedi.

 

Reklam

YORUMLAR

 • 12 Yorum
 • Ali ATALAY
  2 hafta önce
  OKULLAR BERBAT TUVALETLER BERBAT MILLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DENETLER IMSALLAH TÜRKOGLU NDA BULUNAN OKULLAR PİSLIKTEN GEÇILMIYOR
 • Gerçekler tarih yazar
  2 hafta önce
  Okullarda temizlik personelleri çok yetersiz, hizmetli arkadaşlar Okuldan akşam 9 da çikiyor sadece temizlik yapmıyorlar her türlü bakım onarım ilaçma işi yapıyorlar yetişemiyorlar inanın, 1000 kişilik okulda 32 derslik sınıflarda 2 tane hizmetli olurmu hiç bütün yükü onlara yüklemek olmaz ,tüm okulların temizlik şirketlerine verilmesi gerekiyor acil, örneğin sağlık Bakanlığı bunu yaptı bütün kurumları temizlik şirketlerine verdi.ACİL
 • Mehmet Eren
  2 hafta önce
  Muhammet Fatih Safitürk Ortaokulu da yapılsın
 • Kürşad aslan
  2 hafta önce
  Dulkadiroğlu ilçesinde tüm okullar da salgın oldugu haberini aliyoruz çocuklarımızın hayati tehlike taşımasını istemeyiz dezenfekte çalışanlarının artırılması lazım sayın Başkan
 • Ahmet soydan
  2 hafta önce
  Nerden aldın o haberi aq malmisinz
 • Kdrsncr
  2 hafta önce
  Okullar tatil olacak mı acaba
 • Yuksl
  2 hafta önce
  Umreden gelen kişiler kontrolden geçmede evlerine gönderilesin lutfen
 • Maraş
  2 hafta önce
  K.maraş bence de tüm okullar tatil edilmeli ben 100. Yıl ortaokulu öğrencisiyim lütfen bizim okulu tatil edip dezenfekte yapın çünkü okulun resmen her yeri metal fi*** .
 • Alper alkaya
  3 hafta önce
  Elbistan ortaokulunada yapılsın
 • Hasan usta
  3 hafta önce
  Ben kahraman maraş turkoglu killili mahleside yaşıyorum nazlı baltık ilk öğretim okulunda butun cocuklar hasta oluyorlar bunada bir care bulun
 • Ali uyanık
  3 hafta önce
  Ama hala yurt dışından insanlar gelmekte Maraş’ta.Hem Avrupa hemşerim Sudi Arabistan dan umreden gelenler oluyor.Gelenler enaz 14 gün izole bir şekilde evlerinde kalmalılar.
 • Döndü Tanır
  2 hafta önce
  Çok doğru bir konuya dikkat çektiniz, sizinle aynı görüşteyim, umreden ve yurtdışından gelen vatandaşlar mutlaka gözetim altında tutulmalı. Konunun ciddiyeti ziyadesiyle ortada.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık Bakanı Korona Virüsün En Fazla Olduğu Şehirleri Açıkladı
Sağlık Bakanı Korona Virüsün En Fazla Olduğu Şehirleri...
Ünal Ateş: Kamu Spotları Yerel Basına İlan Reklam Olarak Verilsin
Ünal Ateş: Kamu Spotları Yerel Basına İlan Reklam Olarak...