Reklam
Kahramanmaraş’ta Yolcu Uçağı Pistten Çıktı

Kahramanmaraş'ta Yolcu Uçağı Pistten Çıktı

İstanbul - Kahramanmaraş 12:00 uçağında korku dolu anlar yaşandı. İddiaya göre İstanbul'dan Kahramanmaraş'a havalanan yolcu uçağı yere iniş yaptığı esnada pistten çıktı.

25 Haziran 2020 - 15:18 - Güncelleme: 25 Haziran 2020 - 17:42

Yolcuların paniklediği olayın ardından ambulansların uçağın iniş yaptığı yerde beklediği ifade edildi.

Bahadır Başer isimli yolcu yaşadıklarını anlatırken, uçağın pistten çıktığını ve yolcuların bağırdığını iddia etti.

Bahadır Başer "İstanbul - Kahramanmaraş uçağı ile saat 12:00'da kalkışa geçtik. Kalkıştan itibaren bir sıkıntı vardı. Kahramanmaraş havalimanında inişe geçtiğimiz esnada ise uçak çok sert deydi yere, hafif yön değiştirdi. Pist çizgisinin dışarısına çıktı. Diğer yolcularda dahil hepimiz kafalarımızı sağa sola vurduk, çok korktuk. Yolcular korku içerisinde bağırmaya başladı ve en sonunda iniş başarıyla gerçekleştirdi. Ambulanslar hemen uçağın indiği yerde, bizi bekliyordu. Fenalık geçiren vatandaşlara yardımcı oldular " dedi.

(kaynak-haber46) 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Reyyan
  2 hafta önce
  Hangi şirket acaba?
 • bütün sorumlulara
  2 hafta önce
  KAHRAMANMARAŞ hava a***ında eksik cihaz var deniyordu. Bütün sorumlu o***lar bunu ne zaman tamamlayacaksiniz ?birileri ölünce mi?
 • Emrah gayret
  2 hafta önce
  Bu haberi görünce yazmadan duramazdım bende o ucaktayım eve ucak havada ruzgarında vermiş olduğu hava akımıyla sal***tılar yaşadı pisttede biraz sert bi iniş yaptı ama benim göremediğim bazı noktalar olmuş galiba ambu***slar insanların çıglıgı kafalarımızı saga sola vurmalar bunu yazar ankadaş maraş otunu fazla atmış galiba yada alex harikalar diyarında rüyaddaydı biri bu arkadaşa uyandığını söylesin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta FETÖ Operasyonu
Kahramanmaraş’ta FETÖ Operasyonu
Hayrettin Güngör’den 15 Temmuz Mesajı
Hayrettin Güngör’den 15 Temmuz Mesajı