Reklam
Kahramanmaraş’ta Kuyruk Çilesi

Kahramanmaraş’ta Kuyruk Çilesi

Kahramanmaraş’ta sosyal uyarılara rağmen merkez ve Kale dibi PTT önlerinde uzun kuyruklar oluşmaya devam ediyor.

09 Nisan 2020 - 15:50

İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışma süresi 5 saate düşen banka ve PTT önünde yoğunluk devam ediyor. Banka ve PTT’lerin vatandaşları tek tek içeriye alarak işlemlerini yapmalarından dolayı uzun kuyruklar oluşuyor.

Sırada bekleyen vatandaşların sosyal mesafeye uymadığı görülürken, bazı kişilerin ise maskesiz olduğu gözlerden kaçmadı. Uzun süre sıra bekleyen vatandaşlar arasında zaman zaman gerginliklerde yaşanıyor.

Sıraya giren ve saatlerce beklediklerini söyleyen vatandaşlar “Tedirginiz ama işlemlerimizi yaptırmak zorundayız.” diye konuşuyor.

Kimileri ise sırada beklemenin sakıncalı olduğuna dikkat çekerek “Orada bulunan kişilerden bir tanesinde koronavirüs olması ihtimalinde, virüsün dağılma hızını düşünemiyorum. Ayrıca sırada bekleyen kişiler içeriye aynı anda girecek, aynı havayı soluyacak. Bu büyük risk” diyerek bu konuda önlemlerin artırılmasını istiyor.

 

Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Alex de souza
  1 ay önce
  Ne yapsın millet milleti bu hale getirenleri yaz milleti bu hale koyanları yaz 3 kuruş için millete bunları reva görenleri yaz o kuyrukta bekleyenlerin vergileriyle yandaşlarını zengin edenleri yaz yaz ki utansinlar
 • Mustafa sarıtürk
  1 ay önce
  Ptt 24 saat çaşışıyor bilmeden sormadan yazıyorsunuz. Klavuzunuz kim sizin? Şuanda git bak baş müdürlük gemilerin çalıştığını göreceksin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta Feci Kaza
Kahramanmaraş’ta Feci Kaza
Sezal’dan Muharrem İnce’ye “Erdoğan’dan Korkma Sev”
Sezal’dan Muharrem İnce’ye “Erdoğan’dan Korkma Sev”