Reklam
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimleri

Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimleri

İçişleri Bakanlığımızın 81 il valiliğine göndermiş olduğu genelge ile “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuylaTürkiye genelinde yapılan maske, sosyal mesafe ve temizlik denetimleri devam ediyor.

18 Eylül 2020 - 08:52

 Denetimler kapsamında, Vali Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ile birlikte,Mağralı Ökkeş Caddesi ve Barbaros Mahallesi Semt Pazarı’ndakiesnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etti.

Vali Coşkun ziyaretler sırasında esnaf ve vatandaşlarımıza maske, sosyal mesafe ve temizlik konularında hatırlatmalarda bulundu.

Esnaf ziyareti sırasında Halk Otobüsleri’nde de incelemelerde bulunan Vali Coşkun, yolculuk esnasında vatandaşlarımızdan,  tedbirlere uyulması konusunda yüksek derecede hassasiyet beklediklerini söyledi.

Ziyaretler esnasında hemşehrilerimizle de bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, kontrollü sosyal hayat kapsamında ilgili Bakanlıklarımızın ve Bilim Kurulumuzun almış olduğu tedbir kararlarınariayet edilmesinin önemine vurgu yaptı. 

 Vatandaşlarımızın kurallara uyma noktasında duyarlı davrandıklarını gözlemlediklerini belirten Vali Coşkun, “Bu salgın hastalığın üstesinden gelmek istiyorsak ve hastalıkla mücadelede bir sonuç almak istiyorsak tedbirlere hep birlikte uymamız gerekiyor. El birliğiyle mücadele edersek kazanırız, birlikte başaracağız inşallah,” diye konuştu. 
 

  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mustela Şampuan Çeşitleri
Mustela Şampuan Çeşitleri
Erkek Sneakers Ayakkabı  Modelleri
Erkek Sneakers Ayakkabı Modelleri