Reklam
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Değerlendirme Toplantısı...

Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kahramanmaraş’ta Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında; vali yardımcıları ve kaymakamlarla, koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

13 Ağustos 2020 - 10:33

Vali Coşkun toplantıda, ilçelerimin eğitim, sağlık ve güvenlik faaliyetleri başta olmak üzere; tüm kamu hizmetleri, devam eden yatırımlar ve koordinasyonu gerektiren konularla ilgili kaymakamlar ve vali yardımcıları ile istişarelerde bulundu.

Pandemi dönemi nedeniyle, kaymakamlara büyük görevler düştüğünü ifade eden Vali Coşkun, “Vatandaşlarımıza yönelikolarak  farkındalık oluşturulması.işyeri denetimlerinin rehberlik etmek suretiyle etkin bir şekilde sürdürülmesi, alınan tedbirlerin sürekliliğinin sağlanması önem arzetmektedir,” dedi.

 Vali Coşkun ayrıca, salgından korunmak için bakanlıklar ve bilim kurulunun almış olduğu tedbir kararlarının da önemine vurgu yaparak,“Hemşehrilerimizle iş birliği içinde olursak, hastalıkla mücadelede elimiz daha güçlü olur, onun için vatandaşlarımızı ve çeşitli yaşam alanlarındaki esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek bu bilinci canlı tutmaya çalışmalıyız “diye konuştu.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta 9 ayda 72 orman yangını meydana geldi
Kahramanmaraş'ta 9 ayda 72 orman yangını meydana geldi
Kahramanmaraş 6. Tekstil makineleri fuarı açıldı
Kahramanmaraş 6. Tekstil makineleri fuarı açıldı