Reklam
Kahramanmaraş’ta Kim Ne Kadar Bağış Yaptı?

Kahramanmaraş'ta Kim Ne Kadar Bağış Yaptı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyası çerçevesinde Kahramanmaraşlı siyasetçiler ne kadar bağış yaptı.

31 Mart 2020 - 10:45 - Güncelleme: 01 Nisan 2020 - 13:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyası çerçevesinde Kahramanmaraşlı siyasetçiler ne kadar bağış yaptı.

Siyasiler ve belediye başkanları sosyal medya hesapların açıklamalarda bulundu. Ancak Kahramanmaraşlı siyasiler ve belediye başkanları arasında kampanyaya destek açıklayan çok az isim olduğu gözlendi.

İŞTE SİYASİLER PAYLAŞIMLARI.

MAHİR ÜNAL: Haydi Türkiye’m hep beraber el ele tüm engelleri aşarız. Gün dayanışma ve yardımlaşma günü. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan kampanyaya destek olarak ben de üç maaşımı bağışlıyorum. (3 maaş  75 Bin TL) 

AHMET ÖZDEMİR: Eller çok olunca yük hafifleşir... Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve ilk bağışçısı olduğu Milli Dayanışma Kampanyası’na ben de katılıyorum. Tarih boyunca hep böyle olmuştur.

HABİBE ÖÇAL: Bağış yapıp yapmadığını açıklamadı

MEHMET CİHAT SEZAL: Bağış Açıklamadı

CELALETTİN GÜVENÇ: Sn.Cumhurbaşkanımız öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasının amacı alınan tedbirlerden dolayı mağdur olan vatandaşlarımıza ilave destek sağlamaktır. Tüm vatandaşlarımızı ve özellikle de iş insanlarımızı kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz.

İMRAN KILIÇ: Herhangi bir bağış açıklamadı

MHP: SEFER AYCAN: Bağış yapıp yapmadığını açıklamadı

CHP: ALİ ÖZTUNÇ: Suriyelilere harcayacak 40 milyar dolar var ama millete verecek yok öyle mi? Ben sana ve damada güvenip AKP'ye para yatıracağıma gider Kahramanmaraşta ihtiyacı olan hemşerilerime destek olurum. En azından yandaşın cebine gireceğine yerine ulaşır işe yarar

HAYRETTİN GÜNGÖR: 2 maaşını bağışladı

OSMAN OKUMUŞ: 3 maaşını bağışladı.

NECATİ OKAY: Bağış açıklamadı

HANEFİ MAHÇİÇEK: Bağış açıklamadı

Kahramanmaraş Kültür Turizm Sanat Spor Kalkınma ve Dayanışma Derneği (KARDER) Başkanı Ali Akkurt, 10 günlük gelirini bağışladı.

Abdülkadir Zeki Gülmez (Esnaf) : Emekli maaşını bağışladı.

 

 

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mahir Ünal: Elbistan'daki Kemal Kılıçdaroğlu Bulvarı'nın adı değişecek
Mahir Ünal: Elbistan'daki Kemal Kılıçdaroğlu Bulvarı'nın adı...
Dulkadiroğlu’nda 13 Adet Arsa Satışa Sunuluyor
Dulkadiroğlu’nda 13 Adet Arsa Satışa Sunuluyor