Reklam
Kahramanmaraş’ta İş Adamından Örnek Davranış

Kahramanmaraş'ta İş Adamından Örnek Davranış

Kahramanmaraş’ın tanınan simalardan Abdülkadir Zeki Gülmez kent genelinde 5 bin adet maske dağıttı. Koronavirüs önlemleri devam ederken Kahramanmaraş’ta iş adamı Gülmez, vatandaşların daha tedbirli olması nedeniyle 5 bin adet maske dağıttı.

21 Mart 2020 - 18:46

 Kahramanmaraş’ın tanınan simalardan Abdülkadir Zeki Gülmez kent genelinde 5 bin adet maske dağıttı. Koronavirüs önlemleri devam ederken Kahramanmaraş’ta iş adamı Gülmez, vatandaşların daha tedbirli olması nedeniyle 5 bin adet maske dağıttı.

 Kız İmam Hatip Lisesinde kantin işletmeciliği yapan Abdülkadir Zeki Gülmez, şehir merkezinde vatandaşlara maskeleri tek tek dağıttı.

 Fırsatçılar nedeniyle maske fiyatlarının yükselmesine tepki gösteren Zeki Gülmez: “Devletimiz tedbirlerini alıyor ve bizlerde üzerimize düşen tedbirleri almak durumundayız. İnsanların bu kadar telaşlı korkulu olmasına gerek yok ve devletimizin çağrılarına uyup mecbur değilsek dışarı çıkmayalım. Benim bu maskeyi dağıtmaktaki en büyük amacım fırsatçılara fırsat vermemektir. Ben bu işin ticaretini de yapıyordum ve bundan bir ay önce bu maskelerin kutusunu 5 liraya alıp 6 liraya satıyordum. Ama şu anda geldiğimiz konum itibariyle maalesef bir paket yani içinde 50 adet maske olan kutuyu 100 ya da 150 liraya satıyorlar. Bu bizim ümmet hareketimize yakışan olaylar değildir. “ifadelerini kullandı. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs’te son rakamlar açıklandı!
Koronavirüs’te son rakamlar açıklandı!
İYİ Parti İl Ve İlçe Başkanlıkları 1 Mayıs'a Kadar Kapatıldı
İYİ Parti İl Ve İlçe Başkanlıkları 1 Mayıs'a Kadar...