Reklam
Kahramanmaraş’ta İş Adamına Silahlı Saldırı

Kahramanmaraş’ta İş Adamına Silahlı Saldırı

Kahramanmaraş'ta gece saatlerinde bir otomobile silahlı saldırı düzenlendi.

27 Mayıs 2020 - 16:39

Kahramanmaraş'ta dün gece saatlerinde Bingöllü iş adamı S.A'nın otomobilin taranmasının ardından yer altı dünyasında hareketlilik yaşandı.

Edinilen bilgilere göre Kahramanmaraş - Kayser yolunda gece saat 01.30 sularında M.Ç isimli şahsın saldırı düzenlediği ve öldürmeye yönelik bir saldırı olduğu belirtildi.

Alacak verecek meselesi yüzünden aralarında tartışma çıktığı ve gecesine saldırıya uğradığını belirten S.A, canlarını zor kurtardığını ve havaya ateş açarak karşılık verdiklerini öne sürdü.

Meydana gelen saldırıda yaralanan olmazken, bir otomobilde maddi hasar meydana geldi.

S.A yaptığı açıklamada: " M.Ç bana 1 milyon lira değerinde çek verdi. Ancak çek başka birisine aitti. Çekin bir benzerinin de başkasında olduğunu öğrendim. M.Ç'ye durumu anlatırken, bir anda parladı. Suçluluk pisikolojisi içerisine girdi ve hakaretlerde bulundu. Bizde karşılık verdik, ancak o anda karşılık veremedi. Ben paramı bir şekilde sizden çıkaracağım dedim, ya da mallarımı geri vereceksiniz dedim. Tartışma devam ederken, biz M.Ç'nn iş yerinden hakaretler ederek ayrıldık. İlerleyen saatlerde M.Ç arayarak, çekin ikiz olduğunu bilmiyordum, bana da başkası verdi. Elimde başka para yok, malları da şuanda veremem dedi. Bende ödemem bir şekilde yapmalarını veya Trabzon caddesi üzerin de bulunan dükkanının tarafıma verilmesini istedim. Onu da reddedince aramızda tekrardan sözlü tartışma başladı. Görüşme sonrasında gece 01.30 saatler arasında yazlığa giderken, saldırıya uğradık. Manevralar yaparak kurtulduk. Bizde havaya ateş açarak karşılık verdik. Olayı yargıya taşıyacağız " dedi.

Kaynak-haber46

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş İl Pandemi Kurulu Toplandı: Ek Tedbirler Geliyor
Kahramanmaraş İl Pandemi Kurulu Toplandı: Ek Tedbirler Geliyor
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü