Kahramanmaraş’ta evlenen o ünlü eşinden boşandı

Kahramanmaraş’ta evlenen o ünlü eşinden boşandı

Kahramanmaraş’ta çekilen ve TRT 1’de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu sessiz sedasız Kahramanmaraş’ta dünya evine girmişti. O ünlü oyuncunun eşinden boşandığı öğrenildi.

06 Temmuz 2019 - 16:07

Kahramanmaraş’ta çekilen Yedi Güzel Adam dizisinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu, Kahramanmaraş’ta düzenlediği düğün organizasyonu ile sessiz sedasız dünya evine girmişti. Yaptığı açıklama ile anlaşmalı olarak eşi Melis İşiten boşanacağını söyleyen Kaygırlaroğlu, boşanma nedeni olarak da görüş ayrılıkları olduğunu belirtti. Çift boşanmak için yasal süreci avukatları aracılığı ile gerçekleştirdi.


Uraz Kaygılaroğlu’nun boşanma açıklaması:

Ne denir bilemiyorum. Ben 27 Melis 25 yaşındaydık. Çok sevdik, aşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot t-shirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. bugün o evliliğin sonuna geldik. evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık. Arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. Çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. Hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. Bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz. Başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. Lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin. Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.


Melis İşiten’in boşanma açıklaması:

Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir.


Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran 1987 yılında doğdu. Ünlü oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Aslen Balıkesirli.

Show TV'de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Can rolünü oynamış, 70. bölümde ayrılmıştır. Fox Tv'de yayınlanan Harem adlı dizide Feminen ağa rolünü canlandırmıştır.

TRT 1'de yayınlanan Eski Hikâye dizisinde Ömer rolünü canlandırmıştır. Aynı zamanda Tam Zamanı adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Kanal D'de yayınlanan Takip adlı bilgi yarışmasını sunmuştur. TRT 1'de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde Adil Erdem Bayazıt rolünü canlandırmıştır.

Türkiye'de ve Azerbaycan'da popüler olan “Baba Candır ” dizisinde Haluk Güney rolünü canlandırmıştır. Aynı zamanda TRT1'de yayınlanan Kuyruk adlı yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır.Şimdi ise Show TV'de yayınlanan Klavye Delikanlıları dizisinde Volki rolünü canlandırmaktadır.

2014 yılının haziran ayında Melis İşiten'le dünya evine girdi. Evliliklerinden 2 sene sonra 5 Aralık 2016'da kızları Ada doğdu.Melis İşiten kimdir?

29 Haziran 1992 doğumlu güzel oyuncu Melis İşiten konservatuvar mezunudur. Bir süre tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Ayrıca İpek Bilgin ile Oyuncu Koçu olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Reaksiyon, Evli ve Öfkeli, Yedi Güzel Adam gibi dizilerde rol almıştır. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Uraz Kaygılaroğlu ile de Yedi Güzel Adam dizi setinde tanışmıştır. Çift 2014 yılında Büyükada’daki Aya Nikola Otel’de düzenlenen sade bir tören ile evlenmişlerdir. 2016 yılının Kasım ayında Melis ve Uraz Kaygılaroğlu çiftinin bebekleri Ada dünyaya gelmiştir.

 

 

 

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Necmettin nacar
    1 yıl önce
    Size söylenecek söz yok. Ama kızınız yazık aile yuva bozmak bu kadar kolay olmamalı. O*** evlatlarla oluyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO Okulları’nın YKS Başarısı
SANKO Okulları’nın YKS Başarısı
Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi
Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi