Reklam
Kahramanmaraş’ta Erkek Çocuğu Olmadığı İçin Sokağa...

Kahramanmaraş’ta Erkek Çocuğu Olmadığı İçin Sokağa Atıldı

Esra Erol’un programına katılan Kahramanmaraşlı Deniz Yarım, 5 tane kız evlat dünyaya getirdiğini, erkek çocuğu olmadığı için eşi Ramazan Yarım’ın kendisini sokağa attığını ileri sürdü.

15 Eylül 2020 - 18:25

Erol’un sunumuyla Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan “Esra Erol’da” programının dünkü bölümünde yine birbirinden ilginç hayat hikayeleri gündeme geldi. Kahramanmaraş’ta yaşayan 26 yaşında ki Deniz Yarım erkek evlat doğuramadığı gerekçesi ile 12 yıllık kocası Ramazan Yarım tarafından sokağa atıldı.  


‘ERKEK ÇOCUK VEREMEDİĞİM İÇİN BENİ TERK ETTİ’

 Evlilikleri boyunca 5 kız çocuk dünyaya getiren Deniz Yarım, 6 ay önce dünyaya gelen 5’nci kızının doğumuyla eşinin kendini terk ettiğini söyledi. Yarım: “5 tane hiç bulunmayacak bir hazinesi var ama bunu göremiyor.  Ben gurur duyuyorum kızlarımla, sonuna kadar arkasındayım. İyi ki de 5 kız annesi olmuşum. Benim babam 8 kız babası ben de 5 kız annesiyim ama eşim erkek çocuk veremediğim için beni terk etti. Erkek çocuğun olmaması benimle alakalı bir şey değil kendiyle alakalı. Bunu doktorumuzda söyledi ben ne araştırmalar yaptım sırf bir oğlan olsun diye, olmayınca da olmuyor.

‘ÇOCUKLARIMLA HİÇBİR ZAMAN İLGİLENMEDİ’

Herkes babasıyla gezmeye gider biz kaynanamla gideriz benim eşim hiçbir zaman çocuklarımı eşimi alayımda gezmeye gidelim demez. Gitsek bile elindeki telefonla uğraşır bizimle ilgilenmez.

‘OĞLUMUZ OLSAYDI BELKİ FARKLI HAYATIMIZ OLURDU’

Kendime hep şunu dedim bir oğlu olsaydı biz hem böylemi olurduk. Bir oğlu olsaydı hem bana değer verirdi hem kızlarımı severdi, daha farklı bir hayatımız olurdu.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet Avşar
    6 gün önce
    12 yıllık kocam diyor kendısı 26 yasında 14 yasındamı? Evlenmiş merak ediyorum kendi isteğiyle mi? Evlendi aile zoruylamı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali coşkun’dan KASİAD’A ziyaret
Vali coşkun’dan KASİAD’A ziyaret
Kahramanmaraş’ın Bir İlçesi Felaketi Yaşıyor: Bir Günde 100 Vaka
Kahramanmaraş’ın Bir İlçesi Felaketi Yaşıyor: Bir Günde 100...