Reklam
Kahramanmaraş’ta Çevreyi Rahatsız Eden 515 Kişiye işlem...

Kahramanmaraş'ta Çevreyi Rahatsız Eden 515 Kişiye işlem yapıldı

Çevreye rahatsızlık veren araçlara yönelik aralıksız takip yapmaya devam eden İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, özelikle geç saatlerde boş yollarda, sokak ve caddelerde gürültü yaparak halkı rahatsız eden araçlara yönelik uygulamaları sıklaştırdı, 515'ine ceza yazdı, 50'sini trafikten men etti.

29 Temmuz 2020 - 20:12

  İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri modifeye edilmiş ve abartılı egzoz ile çevreye rahatsızlık veren araçları son bir ayda sivil ve resmi ekipler aracılılığıyla yoğun bir takibe aldı. Kentte yoğun olarak şikayet edilen araçlarla ilgili yapılan planlı çalışma sayesinde teknik değişiklik yapılarak modifiye edilmiş ve özellikle halk dilinde "pusturulmuş" diye tabir edilen 515 adet araç yakalandı. Yakalanan araçlara idari para cezası yazan polis, eksikliklerin  giderilmesi amacıyla 5 gün izin verip araçların takibini sürdürdü.


   Takip edilen araçlardaki teknik değişikliği yerine getirmeyen 11  ve çevreye rahatsızlık verecek şekilde abartılı egoz kullanan 39 olmak üzere toplam 50 araç trafikten men edildi.

    Ekiplerin çevreye rahatsızlık veren araçlarla ilgili mücadelesinin aynı şekilde devam edeceği aktarıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler Oğlunu Evlendirdi
Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler Oğlunu Evlendirdi
Babacan: ‘Ekibimiz krizi 3 ayda çözer’
Babacan: ‘Ekibimiz krizi 3 ayda çözer’