Reklam
Kahramanmaraş’ta Bakan Albayrak’ın Yeni Doğan Çocuğuna...

Kahramanmaraş’ta Bakan Albayrak’ın Yeni Doğan Çocuğuna Hakarete Gözaltı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan hakaret içerikli paylaşımda bulunan 11 kişi gözaltına alındı.

01 Temmuz 2020 - 17:09

Gözaltına alınanlar arasında Kahramanmaraş’tan da 1 kişi var. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak’ın şahsına ve ailesine yönelik olarak 30.06.2020 tarihi itibariyle sosyal medya üzerinden hakaret içerikli paylaşımlar yaparak kişi ya da kurumları hedef gösteren hesaplara yönelik yapılan çalışmalarda, tespit edilen 19 hesap yöneticisi içerisinden 11 şahsın yakalanarak gözaltına alınmaları sağlanmıştır. Söz konusu şahıslar hakkında adli tahkikat devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatı, suç ve suçlularla mücadeleyi her alanda olduğu gibi sanal ortamda da sürdürmeye devam edecektir.''

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla paylaşımlarda bulunan sosyal medya hesapları tespit edilerek, Antalya'da 2, İstanbul'da 5, İzmir, Kahramanmaraş, Manisa ve Mersin'de birer kişi gözaltına alındı.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Maraşlı
    1 ay önce
    Muhalif partili insanlara ve yakınlarınada hakaretler yapılıyor bunlara neden göz yumuluyor cirit atıyorlar bu da adaletsizlik değilmi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ali Öztunç’tan Elbistanspor’a 100 Formalık Destek
Ali Öztunç’tan Elbistanspor’a 100 Formalık Destek
Öztunç: Türkiye Delik Deşik Edilecek
Öztunç: Türkiye Delik Deşik Edilecek