Reklam
Kahramanmaraş’ta 3 İlçenin Kaymakamı Değişti

Kahramanmaraş’ta 3 İlçenin Kaymakamı Değişti

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kahramanmaraş’ın Andırın, Çağlayancerit ve Nurhak Kaymakamları değişti.

14 Temmuz 2020 - 10:14

Kahramanmaraş'ta Hangi İlçelerin Kaymakamı Değişti! Kayramanmaraş'ta kaymakamlıklarda değişiklik!

Kahramanmaraş'ta kaymakam ve vali yardımcıları değişti. Resmi Gazete'de yayımlanan Mülk İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kahramanmaraş'ta bir vali yardımcısı ile Andırın, Çağlayancerit ve Nurhak kaymakamları başka ilçelere atanırken yerlerine de yeni atamalar yapıldı.

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülk İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

Görev yerleri değiştirilenler arasında Andırın, Nurhak ve Çağlayancerit Kaymakamları da bulunuyor. Atama Kararnamesine göre; Çağlayancerit Kaymakamı Abdullah Huzeyfe Çakmak Mardin - Ömerli Kaymakamlığına, Andırın Kaymakamı Emre Dündar Tunceli-Ovacık Kaymakamlığına, Nurhak Kaymakamı Chat Koç Harran Kaymakamlığına, Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Halil Avşar ise Aydın - Didim Kaymakamlığına atandı.

Nurhak Kaymakamlığına ise Trabzon - Düzköy Kaymakamı Yasin Akgül, Andırın Kaymakamlığına Bilecik - Gölpazarı Kaymakamı İbrahim Güneş, Kahramanmaraş Vali Yardımcılığına ise Mardin Vali Yardımcısı Rıza Gençoğlu atandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta İntihar Girişimi: Durumu Ağır
Kahramanmaraş’ta İntihar Girişimi: Durumu Ağır
Kahramanmaraşlı Genç İzmir’de Feci Şekilde Can Verdi
Kahramanmaraşlı Genç İzmir’de Feci Şekilde Can Verdi